Fot. materiały organizatora.

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. materiały organizatora.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Justyna Łotowska
27 sie 2014 12:59

Targi Mieszkaniowe Nowy DOM Nowe MIESZKANIE na Torwarze

200 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych, Centrum Projektowania i Urządzania Wnętrz, Akcja edukacyjna Akademia Dobrze Mieszkaj. To wszystko już 6 i 7 września na warszawskim Torwarze – zapraszamy na 47. edycję targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Pierwszej po wakacjach edycji Targów Mieszkaniowych towarzyszyć będzie Centrum Projektowania i Urządzania Wnętrz. W specjalnie wydzielonej strefie odwiedzający targi uzyskają dodatkową pomoc – architektów wnętrz oraz stylistów, z którymi bezpłatnie zaaranżują własny dom czy mieszkanie, dostosują do własnych potrzeb mieszkanie od dewelopera, przebudują mieszkanie z rynku wtórnego. Projektanci wnętrz pomogą zainteresowanym w wyborze funkcjonalnych rozwiązań i interesujących pomysłów aranżacji i modernizacji pomieszczeń. Styliści podpowiedzą, jakie rozwiązania zastosować w dekoracji wnętrz. Architekci krajobrazu udzielą porad w zakresie projektowania ogrodu, zastosowania nowych rozwiązań w jego zagospodarowaniu.

Jedną z atrakcji targów będzie organizowana przez magazyn Dobrze Mieszkaj akcja edukacyjna Akademia Dobrze Mieszkaj. Codziennie na stoisku Akademii dyżurować będą projektanci wnętrz, którzy udzielą bezpłatnych porad. W sobotę zapraszamy także na wykłady o ważnej roli kolorów w aranżacji wnętrz.

WSTĘP NA TARGI: 6 i 7 września (sobota-niedziela) w godzinach: 10.00-17.00, TORWAR, ul. Łazienkowska 6a.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH