W ramach targów mieszkaniowych ponad 20 biur nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentuje aktualne oferty mieszkań, domów i działek w ramach Centrum Rynku Wtórnego i Ofert Inwestycyjnych WSPON. Fot. Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie.

Zobacz galerię [3 zdjęć]

W ramach targów mieszkaniowych ponad 20 biur nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentuje aktualne oferty mieszkań, domów i działek w ramach Centrum Rynku Wtórnego i Ofert Inwestycyjnych WSPON. Fot. Targi Nowy DOM Nowe Mieszkanie.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
17 sie 2015 11:42

Targi Nowy Dom Nowe Mieszkanie zapraszają do Warszawy

200 wystawców, 6 tysięcy mieszkań na sprzedaż oraz szereg wydarzeń pomagających w podjęciu właściwej decyzji o kupnie mieszkania. To wszystko czeka na gości Targów Nowy DOM Nowe MIESZKANIE.

Bez mała 200 wystawców: deweloperów, spółdzielni mieszkaniowych, banków i pośredników kredytowych, Centrum Rynku Wtórnego. Na gości czekają liczne promocje, premiery, wyjątkowe oferty i rabaty oraz… aktualne oferty wszystkich typów nieruchomości z rynku wtórnego.

Ponad 20 biur nieruchomości z Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentuje aktualne oferty mieszkań, domów i działek w ramach Centrum Rynku Wtórnego i Ofert Inwestycyjnych WSPON.

Po raz pierwszy ofertę skierowana będzie także do osób, które poszukują nieruchomości w celach inwestycyjnych. Eksperci Warszawskiego Stowarzyszenia Pośredników w Obrocie Nieruchomościami zaprezentują specjalną ofertę inwestycyjną (mieszkania, grunty, małe i średnie lokale komercyjne). Zainteresowani inwestowaniem w nieruchomości będą mogli bezpłatnie skorzystać z porad i konsultacji w zakresie swoich potrzeb i możliwości inwestycyjnych. 

Bogatej ofercie wystawców towarzyszy szereg wydarzeń pomagających zwiedzającym w podjęciu właściwej decyzji o zakupie nowego lokum, z dziedziny m.in.: prawa, finansów czy podatków.

Mieszkanie dla Młodych - garść przydatnych informacji

Znacząca część targowej oferty została przygotowana z myślą o nabywcach korzystających z programu Mieszkanie dla Młodych. Nowelizacja MdM wprowadziła możliwość nabycia w ramach programu dowolnej nieruchomości mieszkalnej. W Warszawie budżetową dopłatę można obecnie uzyskać, kupując za kredyt nowe mieszkanie, którego cena nie przekracza 6588,3 zł za mkw., używanego zaś nie więcej niż ok. 5390,4 zł.

Po dopłatę do kredytu w ramach programu Mieszkanie dla Młodych mogą ubiegać się m.in.: kupujący nie tylko nowe, ale też używane mieszkania, nabywcy spółdzielczego własnościowego prawa do lokalu, wkładu budowlanego do spółdzielni mieszkaniowej, wnoszonego w celu uzyskania prawa własności mieszkania, na podstawie zawartej ze spółdzielnią mieszkaniową umowy o budowę lokalu.

Dzięki nowelizacji zwiększa się udziału w programie osób nieposiadających zdolności kredytowej, do kredytu razem z uczestnikiem MdM mogą przystąpić inne, w tym niespokrewnione osoby. Większą niż dotychczas dopłatę dostaną rodziny wielodzietne. Rodziny z dwójką dzieci otrzymają dopłatę w wysokości 20% ceny mieszkania, te z większą liczbą potomstwa 30%.

600x200_ndnm_2015_waw_wrz.jpg
600x200_ndnm_2015_waw_wrz.jpg

Targi odbędą się 5 i 6 września w warszawskim Torwarze przy ul. Łazienkowskiej 6a, w godzinach 10-17.00

Na wszystkich odwiedzających czekają:

- Raport „Mazowieckie Inwestycje Mieszkaniowe – jesień 2015” z obszernym działem prezentującym inwestycje mieszkaniowe realizowane na terenie Warszawy i okolic, dokładne informacje o lokalizacji, cenie, metrażu, terminie zakończenia budowy, kontakt do biura sprzedaży i wizualizację budynku.

- Atlas Inwestycji Mieszkaniowych w Warszawie i okolicach zawierający lokalizacje aktualnej oferty deweloperów - osiedla mieszkaniowe, kamienice, osiedla domów jednorodzinnych - indywidualnych, bliźniaczych i segmentów oraz Atlas zawiera też mapy wybranych dzielnic Warszawy lub ich części, wyróżnionych ze względu na szybko postępujące procesy urbanizacyjne.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH