• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
10 cze 2010 14:10

Urządzaj dom z Akademią Dobrze Mieszkaj

15 i 16 maja specjaliści w ramach projektu Akademia Dobrze Mieszkaj udzielali bezpłatnych porad kilkudziesięciu inwestorom.

Kolejne spotkanie z architekturą wnętrz mamy już za sobą. 15 i 16 maja architekci, projektanci oraz dekoratorzy wnętrz, w ramach projektu Akademia Dobrze Mieszkaj udzielali bezpłatnych porad kilkudziesięciu inwestorom. Z wiedzy profesjonalistów można było skorzystać podczas V Krakowskiego Festiwalu Wnętrz. Impreza odbyła się w Centrum Targowym Chemobudowa, przy ul. Klimeckiego 14 w Krakowie. ' title=   Indywidualne konsultacje to świetna okazja, aby wypytać o szczegóły ukształtowania powierzchni, podziału na strefy oraz doboru, mebli, dodatków i dekoracji. ' title= Kolejka do projektantów i architektów (Barbara Rusinek/BRight Studio – Pracownia Projektowa, Sylwia Mirowska-Ignacok/Smigna Dekor, Lidia Michalczuk oraz Wojciech Cora/eDesign) nie miała końca. Na szczęście oczekujący mogli spocząć na niezwykle praktycznej sofie Buble Club (prod. Kartell). Do aranżacji przestrzeni wykorzystaliśmy także niezwykle apetyczne krzesła Supernatural (prod. Moroso) oraz zwracający uwagę stolik Magnolia (prod. Leolux). Wszystkie wymienione meble można kupić w studio meblowym ARKA w Krakowie. ' title= Lidia Michalczuk z Design (po lewej) nie narzekała na nadmiar wolnego czasu. „Inwestorzy przychodzili do mnie z konkretnymi problemami, dobrze przygotowani, to znacznie ułatwiało komunikację” – powiedziała podsumowując spotkanie.

' title=
fot. Virtus

Wiele osób zainteresowanych było specjalizacją Sylwii Mirowskiej-Ignacok ze Smigna Dekor – dekorowaniem za pomocą odręcznych fresków. ' title=

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH