Anna Wróblewska, partner i szef konsultingu w Concordia Design.
Anna Wróblewska, partner i szef konsultingu w Concordia Design.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
11 sty 2016 13:03

Warsztat Design Driven Innovation na 4DD

Jak znaleźć dobry pomysł i zmienić go w innowacyjny produkt lub usługę podczas warsztatu Design Driven Innovation opowie Anna Wróblewska.

Co zrobić, żeby klienci pokochali nasze produkty i usługi? Czym jest innowacja radykalna oparta na zmianie znaczenia? Jakie są inne rodzaje innowacji? Na te pytania odpowie w trakcie warsztatu "Design Driven Innovation" - jak znaleźć dobry pomysł i zmienić go w innowacyjny produkt lub usługę” Anna Wróblewska, Partner&Head of Concordia Design Consulting. Warsztat odbędzie się w ramach 4 Design Days.

Design odgrywa kluczową rolę w podnoszeniu innowacyjności organizacji, pomaga rozwijać nowe produkty i usługi zgodnie z potrzebami człowieka. W sytuacji silnego nasycenia rynku świadoma kompetencja wykorzystywania designu do tworzenia innowacji skoncentrowanej na dobrze rozpoznanych potrzebach daje trwałą przewagę konkurencyjną i wpływa na strategię biznesową firmy.

Warsztat pozwoli zrozumieć, jakie są rodzaje innowacji i dlaczego innowacja oparta o design ma szansę wnieść trwałą zmianę w tworzeniu przewagi konkurencyjnej.

Uczestnicy poznają metodologię design driven innovation:

- zrozumieją, jaką rolę może odegrać design w procesie tworzenia innowacji,

- doświadczą korzyści wynikającej z pracy w multidyscyplinarnym zespole,

- będą współtworzyć rozwiązania innowacyjnego produktu.

4 Design Days odbędzie się 11-14 lutego w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Organizatorem imprezy jest Grupa PTWP, wydawca Propertynews.pl i Propertydesign.pl. Więcej o 4 Design Days oraz agenda wydarzenia na: www.4dd.pl oraz na www.propertydesign.pl

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH