• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
12 gru 2011 14:21

Wieczór Włoskiego Designu w Abar Home

24 listopada 2011 odbył się pierwszy Wieczór Włoskiego designu w Abar Home. 

Abar Home specjalizuje się w nowoczesnym wzornictwie topowych włoskich marek takich jak: Alberta Salotti, Pianca, Tonon, Cattelan Italia, Olivieri - łącznie jest ich około 30. W ofercie firmy są także tapety Elitis, ekskluzywne drzwi Longhi oraz oświetlenie Iifari i Morosini. Podczas Wieczoru Włoskiego Designu dyskutowano o sztuce i dobrym wzornictwie.

Niezwykły duet, projektant - Antoni Wrzesiński i aktorka - Hanna Kochańska zaprosili wszystkich zgromadzonych na „wędrówkę tropami nowości” prezentując dostępne w salonie kolekcje mebli i dodatków. W imprezie wzięło udział blisko 100 osób, a wśród nich – projektanci, architekci wnętrz, przedstawiciele włoskich firm oraz dziennikarze. Wieczór w Abar Home upłynął w atmosferze artyzmu i włoskich smaków.

Wśród niezapomnianych rozrywek i atrakcji należy wymienić: wernisaż malarstwa przygotowany przez redakcję „Art.&Business”, występ wiolonczelistki Anny Wróbel, prezentację na temat sztuki Abbey House oraz widowisko „live cooking” w wykonaniu znakomitego Giancarlo Russo. Całość koordynowała Olga Kisiel-Konopka. Na zakończenie spotkania właściciel firmy Bogdan Kamiński – publicznie wyróżnił za zasługi i współpracę w 2011roku - architektkę Dominikę Rostocką – wręczając jej nagrodę w postaci wyjazdu all inclusive na targi Mediolan 2012. 

' title=
fot. K. Rothert
' title=
fot. K. Rothert

' title= ' title= ' title= ' title= ' title= ' title=

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH