• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
17 sie 2011 12:20

Wszystko dla domu w Szczecinie

Zapraszamy na 20. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz WSZYSTKO DLA DOMU, które odbędą się w dniach 30 września - 2 października 2011 r. w Szczecinie.

WSZYSTKO DLA DOMU to największe w północno-zachodniej Polsce targi wnętrzarskie, które od lat cieszą się ogromnym zainteresowaniem. W szczecińskich targach bierze udział ponad 120 wystawców i 8.000 zwiedzających. Odbiorcami są głównie indywidualni inwestorzy szukający produktów i usług oraz ciekawych pomysłów i rozwiązań do zastosowania w domu. Targi to także spotkania przedsiębiorców, architektów i projektantów. Wszystko dla domu

Jednym z ciekawszych wydarzeń towarzyszących targom WSZYSTKO DLA DOMU będzie Strefa Designerów, która umożliwi młodym projektantom zaprezentowanie swoich pomysłów i projektów, nawiązanie kontaktów biznesowych oraz udział w bezpłatnym szkoleniu.

Temat tegorocznych warsztatów organizowanych przez Międzynarodowe Targi Szczecińskie i Ośrodek Enterprise Europe Network przy Zachodniopomorskim Stowarzyszeniu Rozwoju Gospodarczego, to: „Ochrona wzornictwa przemysłowego w prawie unijnym i polskim”. Szkolenie będzie poprowadzone przez mec. Bartłomieja Kochlewskiego i Izabellę Dudek-Urbanowicz – rzecznika patentowego z warszawskiej Kancelarii PATPOL.

Dużą atrakcją targów będzie konkurs Kuchnia Marzeń, przygotowany z myślą o producentach i dystrybutorach mebli kuchennych oraz salonów aranżacji kuchni. Udział w konkursie to wyjątkowa okazja do prezentacji wnętrz kuchennych i jadalnianych. Na zwycięzcę czeka wyjątkowa nagroda - pokazy kulinarne na stoisku laureata poprowadzone przez znanego mistrza kuchni Roberta Sowę, wiceprezesa elitarnej Fundacji Klubu Szefów Kuchni, wieloletniego szefa kuchni w hotelu Jan III Sobieski oraz reprezentacji Polski w piłce nożnej.

Od pierwszej edycji targom Wszystko dla Domu towarzyszy konkurs Wyróżniony Wyrób. Uczestnikami konkursu są producenci i dystrybutorzy nowatorskich elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Laureaci uhonorowani zostają prestiżowymi medalami „Wyróżniony Wyrób” Międzynarodowych Targów Szczecińskich oraz dyplomami wyróżnienia. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH