Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Skąpiec.pl raport specjalny ceramika łazienkowa

  • Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
  • 08 lip 2013 15:40

Wybieramy ceramikę łazienkową. Raport specjalny

Zobacz raport specjalny serwisu Skąpiec przygotowywany we współpracy z redakcją Świata Łazienek i Kuchni i magazynu Łazienka.

Skąpiec.pl raport specjalny ceramika łazienkowa

Pojemna wanna lub praktyczna kabina prysznicowa, elegancka umywalka i kompakt WC – bez nich trudno wyobrazić sobie funkcjonalną łazienkę. Zobacz raport specjalny serwisu Skąpiec.pl przygotowywany we współpracy z redakcją Świata Łazienek i Kuchni i magazynu Łazienka.

Jak tego typu produktów szukają inter­nauci? Na co zwracają szczególną uwagę podczas poszukiwań? Kierują się marką, ceną a może materiałem, z którego produkt został wykonany? Raport specjalny, który oddajemy w Państwa ręce, stanowi uzupeł­nienie poprzedniej publikacji, poświęconej armaturze sanitarnej. Mamy nadzieję, że lektura obu raportów pomoże Wam łatwo i przyjemnie urządzić elegancką i funkcjo­nalną łazienkę.

Pierwsza część raportu zawiera analizę preferencji zakupowych internautów, któ­rzy w okresie od 1 stycznia do 30 kwiet­nia 2013 roku szukali ceramiki łazienkowej za pośrednictwem serwisu Skąpiec.pl. Znajdziecie w niej Państwo rankingi naj­bardziej poszukiwanych artykułów, a także informacje na temat najpopularniejszych producentów, przedziałów cenowych czy typów produktów.

Pod lupę wzięliśmy 9 ka­tegorii: umywalki, brodziki, wanny, kabiny prysznicowe, kompakty WC i bidety, a także pisuary, postumenty i półpostumenty oraz spłuczki. W drugiej części, zatytułowanej „Okiem ekspertów”, prezentujemy komen­tarze specjalistów z omawianej branży - dziennikarzy, blogerów i przedstawicieli najpopularniejszych producentów - na te­mat wyboru ceramiki łazienkowej.

Raport można pobrać ze strony Skąpiec.pl

Zapraszamy do zapoznania się z raportem i życzymy przyjemnej lektury.

WASZE KOMENTARZE (2) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA