Puchar HomeYou Ewa Fijałkowska Marek Małyszko Jerzy Osika

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Puchar HomeYou Ewa Fijałkowska Marek Małyszko Jerzy Osika
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja dobrzemieszkaj.pl
30 cze 2015 09:09

Wystartowała polska edycja konkursu gia! Zapraszamy do udziału salony wyposażenia wnętrz!

„Global Innovation Award” (gia) to prestiżowy, międzynarodowy konkurs na najlepsze sklepy wnętrzarskie. Udział w aktualnej edycji konkursu można zgłosić do końca sierpnia br.

Globalnym organizatorem konkursu jest stowarzyszenie IHA (International Housewares Association). Sponsorem i organizatorem polskiej edycji jest firma Promedia, wydawca magazynu „Ambiente”, a parterem głównym – firma Multicontract reprezentująca amerykańską markę Adore, lidera w produkcji elastycznych paneli podłogowych. W gronie strategicznych patronów medialnych inicjatywy są „Dobrze Mieszkaj”, „Świat rezydencji”, „Meble Plus”, „Biznes meble.pl” i „Meble.pl” i. Ponadto tej edycji konkursu patronują: „Czas na wnętrze” i „Foorni.pl”.

Konkurs gia nagradza najciekawsze koncepty sklepów wnętrzarskich z całego świata. Składa się z dwóch etapów – krajowego i globalnego. Aby wziąć udział w krajowej odsłonie konkursu, należy wypełnić formularze dostępne pod poniższym linkiem i wraz ze zdjęciami dostarczyć je organizatorowi do 31 sierpnia 2015 r.
http://www.promedia.biz.pl/pl,global-innovation-award,62.html

Zwycięzcę polskiej edycji poznamy 22 października 2015 r. podczas „Interior Business Congress” w Warszawie. Pięciu zwycięzców światowych rozgrywek („Global Honorees”) zostanie ogłoszonych 5 marca 2016 r. na uroczystej gali w Chicago. Dodatkowo najlepsza wystawa sklepowa zostanie wyróżniona nagrodą „Martin M. Pegler Award for Excellence in Visual Merchandising”.

Zwycięzcy zarówno krajowych, jak i światowych eliminacji, będą szeroko promowani na międzynarodowych targach wnętrzarskich „International Home + Housewares Show” w Chicago (5-8.3.2016.), gdzie będą mieć okazję wziąć udział w interesujących wykładach, korzystać z indywidualnych konsultacji, odwiedzić najlepsze sklepy ze swojej branży.

Warto wspomnieć, że udział w konkursie jest bezpłatny. Podróż i pobyt krajowego zwycięzcy podczas finałowej gali gia i targów w Chicago są sponsorowane przez organizatora.

Konkurs „Global Innovation Award” od 2000 r. nagradza sklepy za misję i strategię, design sklepu, visual merchandising, marketing, szkolenie pracowników, jakość obsługi klienta, innowacyjność. Światową nagrodą gia może się już pochwalić 250 sklepów z 30 krajów, w tym dwa z Polski – Almi Decor i Home&You.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH