• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 lis 2011 11:01

Zagłosuj na Dobry Design!

Zapraszamy do głosowania on-line na najciekawszy produkt w konkursie wnętrzarskim ogłoszonym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Razem z nami wybierz Dobry Design!

Dobry Design 2012 Zapraszamy do głosowania na najciekawszy produkt w konkursie wnętrzarskim ogłoszonym przez magazyn Dobrze Mieszkaj. Razem z nami wybierz Dobry Design! Każdy głosujący otrzyma od nas prezent! Konkurs Dobry Design 2012 ma na celu wyłonienie najciekawszych produktów wyposażenia i wystroju wnętrz. Do udziału w nim zaprosiliśmy producentów i dystrybutorów. Głosowanie w konkursie odbywa się dwuetapowo. W skład Jury eksperckiego weszło 100 architektów i projektantów wnętrz, którzy w wyniku tajnego głosowania wskazali zwycięzców. Dodatkowo od dzisiaj do 21 listopada głosować mogą również zarejestrowani użytkownicy serwisu www.dobrzemieszkaj.pl, którzy wskażą jeden spośród zgłoszonych produktów.

Aby wziąć udział w głosowaniu, należy: -przejść na stronę www.dobrzemieszkaj.pl/konkurs -kliknąć w wybrany produkt -wypełnić formularz do głosowania -oddać swój głos.
Każdy głosujący może wybrać tylko jeden produkt spośród przedstawionych.
Produkt, który zdobędzie największą ilość głosów, otrzyma wyróżnienie DOBRY DESIGN 2012 – NAGRODA KONSUMENTA.

Głosowanie trwa do 21 listopada br. Nagrodą za udział jest e-book o urządzaniu kuchni "100% Kuchnie". Link do pobrania e-booka prześlemy mailowo na adres każdego uczestnika (po zakończeniu głosowania). Serdecznie zapraszamy wszystkich Użytkowników serwisu www.dobrzemieszkaj.pl do oddawania głosu na swojego faworyta.
PATRONI KONKURSU Dobry Design 2012 Dobry Design 2012

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH