• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
21 gru 2009 14:50

Zalicytuj komodę pixel na rzecz WOŚP

Już po raz drugi firma Profap wspiera Wielką Orkiestrę Świątecznej Pomocy. W tym roku na internetową aukcję Allegro przekazała nowoczesną, proekologiczną komodę PIXEL.


' title=

XVIII finał WOŚP odbędzie się w niedzielę, 10.01.2010 r. Ponownie został poświęcony dzieciom z chorobami onkologicznymi. Zebrana poprzednio kwota nie pozwoliła w pełni zrealizować wszystkich wyznaczonych celów. W wielu klinikach nadal brakuje nowoczesnego, wysokowyspecjalizowanego sprzętu pozwalającego skutecznie badać najmłodszych pacjentów. Stąd decyzja organizatorów by kolejny finał dedykować onkologii dziecięcej i w ten sposób zgromadzić barkujące fundusze.

Do zebrania środków na cel osiemnastego finału można przyczynić się m.in. uczestnicząc w internetowych licytacach Allegro. WOŚP przygotował także aukcje specjalne, gdzie wystawiane są najbardziej prestiżowe eksponaty, w tym komoda PIXEL (http://aukcje.wosp.org.pl/show_item.php?item=284735). Mebel firmy Profap można uprzednio obejrzeć w salonie Caro A.M. Mościccy w centrum handlowym Jupiter w Warszawie, ul. Towarowa 22.

Wszystkich zapraszamy do udziału w styczniowej imprezie WOŚP, natomiast już dziś zachęcamy do licytowania na stronie http://aukcje.wosp.org.pl/country_pages/1/0/wosp/lista_specjalna.php! ' title=

WASZE KOMENTARZE (1)

DODAJ KOMENTARZ
  • jatyon, 2009-12-23 15:19:11

    Profap zaczyna być widoczny, nareszcie!

POLECAMY W SERWISACH