• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Archiwum
15 cze 2011 09:46

Zapraszamy na targi Tendence 2011!

Tendence to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji, wyposażenia wnętrz, upominków oraz biżuterii, które odbywają się każdego roku pod koniec lata we Frankfurcie nad Menem

Tendence to jedne z ważniejszych międzynarodowych targów dekoracji, wyposażenia wnętrz, upominków oraz biżuterii, które odbywają się każdego roku pod koniec lata we Frankfurcie nad Menem. ' title= Już za kilka miesięcy co najmniej 2,100 wystawców z ponad 55 krajów zaprezentuje szerokie spektrum fantastycznych produktów dla domu oraz najnowsze trendy w designie wnętrz na zbliżający się sezon jesień – zima 2011 oraz wczesna wiosna 2012 w dwóch sekcjach tematycznych Living (wyposażenie i dekoracja wnętrz) oraz Giving (świat podarunków i biżuterii). W ubiegłym sezonie na targach nie zabrakło także Polskich firm m.in. Adpal, Combi, Dorum, Gold-Rex oraz Galeria METAL Marcin Zaremski, które dumnie reprezentowały nasz kraj w gronie najlepszych. Podczas zbliżającej się edycji Tendence 2011 każdy będzie mógł znaleźć coś dla siebie. Na odwiedzających czekają nowości i inspiracje w dekorowaniu i urządzaniu wnętrz, akcesoria domowe, wysokiej klasy meble w stylu klasycznym, rustykalnym oraz awangardowym, nowoczesne produkty związane z gotowaniem, biesiadowaniem i rozrywką, rozmaite artykuły upominkowe, rzemiosło artystyczne, produkty kolekcjonerskie, biżuteria, zabawki oraz produkty dla dzieci.

Z pewnością każdy, kto związany jest z branżą wnętrzarską powinien koniecznie przyjechać na Tendence, by dotrzymać kroku trendom. Jest to także fantastyczne miejsce dla wszystkich, którzy obecnie lub wkrótce planują urządzać własny kąt i poszukują twórczej inspiracji. Dlatego już dziś zapraszamy do Frankfurtu nad Menem na targi, które odbędą się w terminie 26 – 30 sierpnia. Z uwagi na dużą popularność tej imprezy, o hotelu i transporcie warto pomyśleć w ciągu najbliższych dni. Osoby, które nie zdecydują się na samodzielny wyjazd mogą skorzystać z oferty przygotowanej przez Przedstawicielstwo Targów Frankfurt. Więcej szczegółów znajduje się na stronie: www.targifrankfurt.pl/mailing.php?code=10 Targi Tendence to coś więcej niż tylko prezentacja produktów. To także wystawy i ekspozycje przygotowane przez artystów i designerów, zarówno tych uznanych, jak i młodych, którzy dopiero rozpoczynają swoją karierę. Z ich innowacyjnymi pomysłami i wzornictwem dla domu będzie można zapoznać się w sekcjach ‘Talents’, ‘Next’ oraz ‘Young&Trendy’.

W tym roku aż 35 artystów z 15 krajów zapowiedziało już swoją obecność na targach. Ponad połowa z nich zaprezentuje nowoczesne wzornictwo mebli, które można będzie podziwiać w galerii głównej. Hala 9.0 poświęcona będzie w całości wyposażeniu wnętrz, dekoracjom, dodatkom do domu, ozdobom, tkaninom i meblom. Natomiast hala 8.0 to raj dla miłośników urządzania ogrodów, altanek i tarasów. Pokaz produktów do kuchni i jadalni zaplanowano w hali 10.2, natomiast podarunki i rękodzieło można będzie obejrzeć w halach 9.1 i 9.3. Będąc na targach nie można nie pokusić się o zerknięcie na sekcję biżuterii. A jest na co popatrzeć… Każdej kobiecie wpadnie w oko coś ładnego. Pojawią się wzory takich artystów jak Anne Yu z Chin, Thomas Schuster z kolekcją „NanoJewellery” czy Merav Roth z Izraela, która zaprezentuje tzw. Kinetic Jewellery.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH