• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
15 marz 2010 12:47

Zjazd projektantów

20 marca 2010r. dniem zjazdu projektantów i architektów do stolicy Podkarpacia na zamknięte szkolenie organizowane przez firmę UCCOI – jedynego w Polsce producenta designerskich mebli z plexi.

 Firma UCCOI ma przyjemność poinformować o zaplanowanym na dzień 20.03.2010r. szkoleniu zamkniętym organizowanym w zabytkowym pałacyku w miejscowości Albigowa pod Rzeszowem. Jest to pierwsze tak prestiżowe spotkanie gromadzące w jednym miejscu wybraną grupę czołowych projektantów z najlepszych pracowni w Polsce z producentem mebli z plexi.

Celem spotkania jest szkolenie na temat możliwości kreowania, projektowania i formowania unikatowych mebli oraz elementów wykończeniowych i dekoracyjnych z plexi. Szkolenie podzielone będzie część teoretyczną i praktyczną. Ma za zadanie dostarczyć projektantom kompleksową wiedzę z zakresu możliwości wykorzystania PMMAwe wnętrzach mieszkalnych, biurowych i publicznych.

Gościnnie w spotkaniu udział weźmie Katarzyna Herman-Janiec – autorka jedynej w Polsce kolekcji w całości stworzonej z plexi.

Data: 20.03.2010r.//

Start: godzina 11:00//

Liczba miejsc: ograniczona//

Impreza: zamknięta

Swoje przybycie potwierdzili już m.in.: Bartosz Haduch - Architekt,laureat 17 konkursów architektonicznych (w tym I nagroda w międzynarodowym konkursie na projekt Ambasady Europy, prezentowany w Parlamencie Europejskim w Brukseli). Od 2007 roku prowadzi grupę projektową i badawczą NarchitekTURA. Ola Wołczyk – właścicielka studia projektowego z Krakowa,zajmuje się projektowaniem prywatnych wnętrz: mieszkań oraz domów wolnostojących.Wykonuje też ściśle architektoniczne projekty domów. Małgorzata Kotlonek z Goshico – projektantka torebek i biżuterii, autorka torebek inspirowanych folkiem. Zjazd w Albigowej otwiera cykl spotkań firmy UCCOI z projektantami. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH