• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: www.dobrzemieszkaj.pl
16 paź 2013 13:18

Znajdź inspirację na targach budowlanych

Serdecznie zapraszamy do udziału w kolejnej edycji Targów BUDOWA REMONT DOM i WNĘTRZE, które odbędą się w dniach 19-20 października 2013 r. na warszawskim Torwarze, przy ul. Łazienkowskiej 6A.

Będzie to już XX jubileuszowa impreza o tej tematyce organizowana przez Murator EXPO.Patronat medialny nad wydarzeniem objął serwis Dobrzemieszkaj.pl targi budowlane w Warszawie Muratorexpo

Targi Budowa Remont Dom i Wnętrze to największa jesienna impreza wystawiennicza z dziedziny budownictwa i wyposażenia wnętrz na Mazowszu. Rokrocznie w targach bierze udział około 160 wystawców z kraju i zagranicy, a imprezę odwiedzają tysiące gości. Jesienna edycja Targów poświęcona jest kompleksowej prezentacji oferty producentów materiałów budowlanych i wyposażenia wnętrz.

Wystawią się także usługodawcy z branży budowlanej: firmy zajmujące się wykańczaniem wnętrz, firmy budujące domy na zamówienie, pracownie projektowania architektonicznego, projektowania wnętrz oraz projektowania i urządzania ogrodów. Ważnym elementem Targów jest program wydarzeń towarzyszących: konferencje, prelekcje, pokazy i warsztaty, promocje cenowe i konkursy to tylko nieliczne atrakcje targów, które dedykowane są zarówno profesjonalistom związanym z branżą budowlaną i wnętrzarską jak i indywidualnym odbiorcom. Uwadze gości szczególnie polecany jest cykl prelekcji poświęconych sztuce aranżacji wnętrz i ogrodów oraz niezmiernie w ostatnim czasie popularny temat energooszczędności.

Odbędzie się seria wykładów pod wspólnym hasłem „Budownictwo energooszczędne i ekologiczne”. W ramach tego cyklu przedstawione zostaną np.: zalety budownictwa zrównoważonego, główne systemy certyfikacji budynków ekologicznych, a także rozwiązania architektoniczne, konstrukcyjne i instalacyjne w budownictwie pasywnym. W programie wykładów pomyślano również o tych, którzy chcą by ich dom był nowoczesny i zgodny ze standardami XXI wieku. Targi Budowa Remont Dom i Wnętrze to dla wystawców doskonałe miejsce do prezentacji oferty, pozyskania nowych kontrahentów, czy wymiany doświadczeń.

Dla klientów indywidualnych to okazja do poznania nowości rynkowych i zakupów w specjalnych promocyjnych cenach. Na Tragach wszyscy zainteresowani uzyskają rzetelną i fachową a przede wszystkim bezpłatną poradę. Dla tych, którzy szukają cennych informacji i wskazówek w Targowym Centrum Bezpłatnych Porad działał będzie sztab specjalistów. Wystarczy wybrać tematykę i znaleźć eksperta na targach. Z tego właśnie słyną wszystkie imprezy targowe Murator EXPO. targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo targi budowlane w Warszawie Muratorexpo

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH