• Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Biznesmeblowy.pl
22 lut 2016 09:07

Zobacz kuchnie, które nagrodzili profesjonaliści

Wśród kilkunastu kategorii produktowych w konkursie "Meble Plus - Produkt 2016" znalazła się również kategoria "kuchnia". Główna nagroda przypadła zestawowi „3TiMes" firmy Anegre, zaś wyróżnienie trafiło do firmy Halupczok (kolekcja "Bristol"). W fotogalerii prezentujemy wszystkie zgłoszone kuchnie.

FOTOGALERIA NAGRODZONYCH KUCHNI DO ZOBACZENIA TUTAJ

Nagroda główna w kategorii "kuchnia"

„3TiMes" Anegre

To kuchnia, która powstała z połączenia trzech materiałów – drewna, kamienia i lakieru. Czysta forma zabudowy została osiągnięta dzięki frontom szafek, które są gładkie, pozbawione uchwytów, otwierane poprzez subtelne zafrezowanie krawędzi frontu w szafkach dolnych i poprzez system servo w szafkach górnych. Inspiracje vintage, zamiłowanie do detalu i możliwości własnoręcznego wykonania zaowocowały pięknym rysunkiem na drewnianych elementach zabudowy. Kuchnia jest w pełni funkcjonalna, doposażona w zależności od preferencji klienta – w tym przypadku charakterystycznym elementem jest podświetlony i otwierany na pilot barek. Zabudowa została zaprojektowana przez Luizę Feruś i Marcina Żygadło.

Wyróżnienie w kategorii "kuchnia"

„Bristol” Halupczok

Kuchnia „Bristol” to połączenie wysmakowanej przeszłości z funkcjonalną teraźniejszością. Jej wyróżnikiem są naturalne surowce i urzekająca kolorystyka, które w połączniu ze stylizowanymi gzymsami, wspornikami, kroksztynami i pilastrami czynią ją wyjątkową.

Cechą charakterystyczną kuchni „Bristol” jest zastosowanie naturalnych materiałów. Fronty zostały wykonane z litego drewna dębowego lub jesionowego. Pokryto je lakierem w kolorze białym lub ecru, który jednak nie zakrywa naturalnego rysunku drewna. Elementy kuchni, takie jak np. ozdobna boazeria, blat barku czy rampa wisząca, powstały z drewna dębowego w naturalnym kolorze – zabieg ten służy ociepleniu aranżacji. Z kolei szerokie pilastry pełnią funkcję użytkową, kryją w sobie bowiem szafki cargo lub szufladki.

Za frontami szuflad kryją się odpowiednio zaaranżowane podziały wykonane z naturalnej sklejki dębowej. Dzięki dobrze zaplanowanej organizacji wnętrz można wygodnie wypełnić każdą szufladę. Projektanci: Adrian Halupczok, Tomasz Przybyła.

Produkty zgłoszone do kategorii "kuchnia"

- „Domin” Black Red White

- „Brick II” Vigo

- „Kruppe” Vigo

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH