Nowy system drzwi przesuwnych. Fot. CDA Polska
Nowy system drzwi przesuwnych. Fot. CDA Polska
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
04 kwi 2018 09:11

Drzwi przesuwne: nowy system prowadnic

System przesuwny Terno Micro 80 to nowość w ofercie CDA Polska. Zaprojektowany został tak, by pełnił rolę subtelnego i funkcjonalnego elementu aranżacji.

System przesuwny Terno Micro 80 to nowość w ofercie CDA Polska. Zaprojektowany został tak, by pełnił rolę subtelnego i funkcjonalnego elementu aranżacji. Ze względu na niewielką wysokość prowadnicy i maskownicy oraz rozmiar wózków jezdnych, system ten dopasowuje się do aranżacji, ale można go też łatwo zabudować. Z jego pomocą oddzielimy od siebie poszczególne pomieszczenia, można go również wykorzystać w roli drzwi.

Terno Micro 80 wykonany został z wysokiej jakości aluminium i jest dostępny w dwóch uniwersalnych wykończeniach anoda oraz anoda satyna. Będzie odpowiedni do montażu szkła o grubości 8, 10 i 12 mm, przy czym maksymalny ciężar pojedynczego panelu szklanego to 80 kg.

Zobacz również: Trendy wnętrzarskie na 2018 rok: złoto, etno i liście

System sprzedawany jest z kompletem uszczelek do każdej grubości szkła oraz z dedykowanymi prowadnicami do montażu paneli stałych i przesuwnych. W przypadku paneli stałych istnieje możliwość zastąpienia profilu systemowego listwami DRM38 z kolekcji Roma od CDA Polska. Terno Micro 80 dostępny jest w dwóch wariantach – standardowym oraz z dwustronną amortyzacją pneumatyczną. Warto podkreślić, że system został zaprojektowany, wyprodukowany i przebadany
w Europie.

DANE TECHNICZNE grubość szkła: 8 mm, 10 mm, 12 mm udźwig systemu: 80 kg materiał: aluminium wykończenie: anoda, anoda satyna zastosowanie: mieszkania, biura dystrybutor: CDA Polska. 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH