Fot. Candy

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Fot. Candy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 wrz 2016 10:30

Nowość: pralka sterowana smartfonem

Jeśli czekałeś na pralkę, która sama wybierze program prania, zaproponuje jego
optymalną konfigurację, zadba o swój stan techniczny, będzie służyć przez lata
i nie kosztuje fortuny – przedstawiamy wymarzone rozwiązanie!

Candy Smart Touch to nowoczesna linia pralek z osobistym asystentem, dzięki któremu pranie staje się łatwe jak nigdy dotąd.  Kultowa włoska marka CANDY wprowadza gamę pralek nowej generacji z funkcją S TOUCH – pralki sterowane za pomocą smartfonów z funkcją NFC.

Smart Touch to technologia działająca w oparciu o Near Field Communication (NFC), dzięki której każdy użytkownik pralki Candy, który posiada telefon z NFC (ok. 80% smartfonów) może połączyć się ze swoich urządzeniem i dowolnie nim zarządzać, co w praktyce oznacza niemal nieograniczone możliwości prania, podane w przemyślanej, przejrzystej oraz intuicyjnie obsługiwanej aplikacji.

Aby skorzystać z inteligentnych rozwiązań Smart Touch wystarczy pobrać aplikację Candy simply-Fi i zbliżyć swój smartfon z funkcją NFC do logo SMART TOUCH znajdującego się na pralce. W ten sposób użytkownik uzyska dostęp do wszystkich funkcjonalności i ułatwień, jakie daje mobilne zarządzanie pralką i technologia Smart Touch.

Menu główne Smart Touch jest podzielone na 4 sekcje:

Asystent głosowy – Pralki SMART wyróżnia opcja głosowego sterowania pralką. Możliwość tę docenią szczególnie ci użytkownicy, którzy wahają się, który program będzie odpowiedni dla danego rodzaju tkaniny i w jakiej temperaturze pranie będzie skuteczne i bezpieczne, a pranie nieustannie jest dla nich wyzwaniem.

Właśnie te osoby szczególnie docenią nowe pralki Candy SMART, bowiem sterowanie pralką za pomocą głosu pełni rolę osobistego asystenta prania. Aby z niej skorzystać wystarczy po prostu zbliżyć telefon do pralki i powiedzieć np. „bawełna”, „białe”, „średnio zabrudzone”, a urządzenie samo wybierze odpowiedni program. Pozostaje już tylko wybrać przycisk START.

Programy - wyszukiwanie optymalnego cyklu prania. Wchodząc w Programy SMART użytkownik uzyskuje dostęp do kilkudziesięciu automatycznych programów oraz programów specjalistycznych (np. do prania tenisówek, plecaków czy delikatnej bielizny). 

Ale to nie wszystko. Aplikacja umożliwia również tworzenie personalizowanych programów, dostosowanych do indywidualnych potrzeb pod każdym względem: od wysokości temperatury, przez stan zabrudzenia, aż po intensywność obrotów.

np. jesteś biegaczem i często pierzesz swoje rzeczy sportowe, zależy Ci aby - podobnie jak ty – pozostawały na długo w doskonałej formie. Dostosowujesz więc tradycyjny program do swoich potrzeb czyli: obniżasz temperaturę prania, ustawiasz niższe obroty, dodajesz dodatkowe płukanie. Na koniec nazywasz program np. „W BIEGU” i już od teraz za każdym razem kiedy chcesz wyprać swój strój sportowy wybierasz ten konkretny, zapisany przez Ciebie program. Dodatkowo możesz co do minuty określić czas, kiedy pralka ma się włączyć lub wyłączyć. 

Moje statystyki – zakładka wyświetli najczęściej używane programy i zapamiętane nawyki użytkownika. Dowiemy się jak często i jak długo pierzemy, w jakich temperaturach i z jakim zużyciem energii. Czyli wszystkie dane dla tych którzy lubią mieć wszystko pod kontrolą

Smart Diagnostyka – to możliwość kontroli urządzenia poprzez monitorowanie jego stanu technicznego i bieżące informowanie na ten temat. Za pomocą smartfona użytkownik dowie się kiedy należy wyczyścić filtr lub uruchomić program samooczyszczenia. Urządzenie poinformuje o wymaganych czynnościach konserwacyjnych. Użytkownik będzie mógł sprawdzić stan urządzenia w dowolnym momencie. 

Dodatkowa zakładka „Porady i wskazówki” zawiera szereg wskazówek i sugestii w zakresie oszczędności czasu, kosztów oraz uzyskania idealnie czystego prania. W funkcję SMART TOUCH wyposażone są dwie linie pralek Candy: Smart i GrandOVita, w sumie 21 modeli, które spełnią oczekiwania i potrzeby każdego użytkownika. Pralki dostępne są wymiarach standardowych, slim i super slim, o wielkościach załadunku od 6-10kg. Ceny od 1.049 zł do 1.899 zł.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH