Podłogi laminowane Sensation Wide Long Plank. Fot. Pergo

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Podłogi laminowane Sensation Wide Long Plank. Fot. Pergo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
26 paź 2017 09:45

Piękna podłoga laminowana - najnowsza kolekcja

Najnowsza kolekcja podłóg laminowanych Sensation Wide Long Plank wprowadza do wnętrz świeży wygląd i odrobinę królewskiego przepychu. Panele dostępne są w ofercie firmy Pergo.

Podłoga laminowana Sensation Wide Long Plank wiernie oddaje wygląd naturalnego materiału i jest łatwa w utrzymaniu. W nowej kolekcji znajdziemy deski o wyjątkowo dużym rozmiarze.

Laminowane podłogi z linii Sensation Wide Long Plank najlepiej opisać pod kątem ich niebywałej innowacyjności. Ta najnowsza kolekcja jest bezprecedensowym połączeniem najlepszych cech różnych produktów. Z jednej strony, został wiernie oddany wygląd podłogi dębowej. Stało się to możliwe dzięki badaniom, pracy projektantów oraz zaawansowanym technologiom, którymi dysponuje Pergo. Podłoga ta nie tylko wygląda autentycznie, ale również w dotyku przypomina swoje naturalne odpowiedniki.

Z drugiej strony, jej parametry techniczne nie mają sobie równych. Sensation Wide Long Plank posiada wszystkie zalety najnowszej generacji podłóg laminowanych. Są one niezwykle odporne na wodę i zarysowania, co sprawia, że idealnie nadają się również do kuchni i łazienek. Sensation Wide Long Plank można opisać jako bezprecedensowe połączenie innowacji i luksusu.

Dziesięć dostępnych kolorów daje szeroki wachlarz możliwości: od wyglądu w stylu vintage, czy rustykalnym aż po modny i odpowiadający współczesnym trendom. Opracowany dla kolekcji Sensation Wide Long Plank tekstury i idealnie wyważone struktury nadają efektu drewna i czynią wygląd podłogi autentycznie naturalny. Długość pojedynczego panelu z kolekcji Sensation Wide Long Plank wynosi aż 205 cm x 24 cm.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH