Porcelana Feston Roża Angielska. Fot. Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Porcelana Feston Roża Angielska. Fot. Polskie Fabryki Porcelany Ćmielów i Chodzież
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 lip 2017 12:19

Piękna porcelana - zobacz kolekcję z motywem róż

Tradycja to skarb przekazywany z pokolenia na pokolenie. Warto ją kultywować, nie tylko od święta. Jak napełnić nią codzienność?

Kolekcja porcelanowej zastawy Feston Róża Angielska budzi wspomnienia i olśniewa tradycyjnym wzornictwem, które nigdy nie straci na aktualności.

Autorem niezwykłego fasonu Feston jest Wincenty Potacki. Jego znakiem rozpoznawczym są łagodne falujące linie naczyń. Funkcjonalność, prostota kształtu i wygoda użytkowania czynią z kolekcji Feston zestaw uniwersalny, który przez lata gościł na stołach niejednego polskiego domu.

W najnowszej odsłonie fason Feston został uświetniony wykwintnym zdobieniem. Dekorację Róża Angielska bez zastanowienia można nazwać „porcelanową podróżą w czasie”. Wiele z nas, z pewnością pamięta te ornamenty zdobiące stół podczas uroczystych obiadów organizowanych przez dziadków. Wzór numer 5280 był hitem lat 80., dlatego w niejednym sercu obudzi ciepłe wspomnienia z rodzinnego domu. I właśnie to, sprawia, że produkty zyskują duszę. Nie są one tylko naczyniem zdobiącym stół, ale czymś, co potrafi wzbudzać emocje, dodawać ciepła, jednać ludzi i… przenosić w czasie.

Płatki róży w kolorze dojrzałego czerwonego wina są kwintesencją porcelanowego szyku w tradycyjnym stylu. Elegancka kwiatowa dekoracja to absolutny klasyk, który ani trochę nie stracił na aktualności. Wzór Róża Angielska pojawił się na fasonie Feston ze złotą obwódką, co dodatkowo podkreśla wykwintny charakter zastawy. Porcelanowa kolekcja z nutką przeszłości może stać się wymarzonym prezentem dla bliskiej osoby, której chcemy przypomnieć stare, dobre czasy. Z pewnością przywiedzione, ciepłe odczucia pozostaną w jej sercu na długo. Taka oprawa stołowej aranżacji doda ciepła niejednemu rodzinnemu spotkaniu przy stole… jak za dawnych lat.

Bez znaczenia czy planujesz uroczysty obiad dla bliskich czy chcesz spędzić miłe chwile przy aromatycznej kawie. Wyjątkowa, porcelanowa zastawa Feston Róża Angielska może towarzyszyć Ci przy wielu okazjach, ponieważ jest dostępna zarówno jako serwis obiadowy, jak i garnitur do kawy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH