Modne meble i dodatki: poduchy i lampiony. Fot. HOUSE&more

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Modne meble i dodatki: poduchy i lampiony. Fot. HOUSE&more
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
26 lip 2017 20:12

Stylowe meble i dodatki. Zobacz nową kolekcję

Najnowsza kolekcja mebli, poduch i lampionów utrzymana jest w stylu eklektycznym, z delikatną nutą lat sześćdziesiątych.

Park Primrose Hill leży w samym centrum Londynu, ale posiada urok malowniczej wioski. Ze wzgórza rozciąga się widok na całe miasto. Panoramę podziwiać możemy spacerując urokliwymi alejkami lub urządzając tam piknik. Biegnąca obok parku ulica Regent’s Park Road oferuje wielkomiejskie atrakcje, wśród których są klimatyczne puby, butiki i restauracje.

Eklektyczny charakter tej londyńskiej okolicy i pobrzmiewający w niej duch lat sześćdziesiątych znajdują odbicie w najnowszej kolekcji marki Riviera Maison. Wśród propozycji z linii Primrose Hill znajdziemy kilkanaście modeli aksamitnych poduszek w głębokich tonacjach kolorystycznych lub zdobionych graficznym i kwiatowymi wzorami. Nie zabrakło również nowych lampionów i lamp ze szkła oraz metalu, z których wiele jest w kolorze złota i miedzi. W kolekcji znajdziemy też wiele nowych modeli krzeseł, foteli i puf, tapicerowanych modnym welurem. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH