One Pillow. Fot. Mr&Mrs Sleep

Zobacz galerię [4 zdjęć]

One Pillow. Fot. Mr&Mrs Sleep
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 cze 2016 08:57

Dodatki do sypialni: wspólna poduszka dla niej i dla niego

Dzięki pomysłowej poduszce o długości 150 cm możemy zapomnieć o przerwie między poduszkami i do woli przytulać się, bawić i spać na wspólnej przestrzeni.

One Pillow to jedna wspólna poduszka marki  Mr&Mrs Sleep. Długa poduszka dla dwojga lub dla całej rodziny, powstała z potrzeby serca pomysłodawców – Sebastiana i Agnieszki Has. One Pillow ma aż 150 cm długości, dzięki czemu wypełnia niemal całą szerokość większości dwuosobowych łóżek.

Możemy zapomnieć o przerwie między poduszkami i do woli przytulać się, bawić i spać na wspólnej przestrzeni. One Pillow jest na tyle długa, że każdy może w dowolny sposób zwinąć swoją część, nie przeszkadzając drugiej osobie.

Nadruki na poszewkach podkreślają bliskość użytkowników. Są wzory dla par, par z dzieckiem, a także dla singli. Na pierwszą kolekcję składa się 8 różnych wzorów, ale już wiemy, że marka pracuje nad kolejnymi.

Poduszki od Mr&Mrs Sleep są w całości robione ręcznie, począwszy od nadruków po pakowanie. One Pillow powstała dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość, wygodę i niepowtarzalne wzornictwo.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH