Kolekcja Twist. Fot. Cantori

Zobacz galerię [15 zdjęć]

Kolekcja Twist. Fot. Cantori
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 maj 2016 09:22

Ekskluzywne wnętrza: zobacz piękne meble w stylu włoskim

Są eleganckie, szykowne i pełne finezji. Meble do salonów oraz sypialni zaprojektowane zgodnie z najlepszymi tradycjami włoskiego wzornictwa to propozycja dla tych, który uwielbiają luksusowe wnętrza.

Wszystkich, którzy kochają piękne i wyrafinowane wnętrza z pewnością zainteresuje oferta eleganckiej i  finezyjnej włoskiej marki Cantori. Firmę założył w 1976 roku Sante Cantori, człowiek obdarzony szczególnym rodzajem intuicji pozwalającej idealnie kierować rozwojem przedsiębiorstwa. Wykorzystał przy tym atut północnych Włoch (a konkretnie okolic Camerano), czyli dobrze rozwinięte rzemiosło. Firma znana jest głównie z produkcji stylowych łóżek z kutego metalu. Ich zachwycająca forma to - jak podkreśla producent - tylko jedna z zalet. Produkty można bowiem docenić w pełni jedynie dotykając wszystkich elementów - miękkiej tapicerki i materaca, ręcznie wykonanych dekoracji, sprężystego bukowego stelaża czy wspaniałej pościeli.

Oprócz łóżek Cantori ma w swojej ofercie również stoliki nocne, komody, krzesła, stoły, sofy, regały i oświetlenie. Większość kolekcji bliska jest klasyce i stylowi glamour. Ich znak rozpoznawczy to m.in. ponadczasowe kolory, wśród których przeważa czerń, kość słoniowa, złoto i srebro. Uzupełnienie asortymentu stanowi elegancki zapach do wnętrz. Pięknie zaprojektowany flakonik i finezyjny zapach perfum idealnie skomponuje się z wnętrzem salonu, czy sypialni.  W Polsce meble Cantori oferuje Heban Galeria Ekskluzywnych w Warszawie.

Źrółó: Cantori

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH