Fot. Fyrklövern

Zobacz galerię [7 zdjęć]

Fot. Fyrklövern
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
26 maj 2016 19:25

Elegancka zastawa stołowa: z dekorem z prawdziwego złota

Delikatna, bardzo kobieca zastawa stołowa udekorowana jest kwiatowymi motywami i... 18-karatowym złotem.

Spotkania z bliskimi przy pięknie nakrytym stole to radość sama w sobie. Aby to podkreślić, artystka Jackie Lynd specjalnie dla marki Fyrklövern zaprojektowała wyjątkowy serwis Lise, który przemienia stół w rozkwieconą łąkę. Najwyższej jakości porcelana okraszona dekorem z 18-karatowego złota i błękitnym, kwiatowym wzorem zachwyci nawet najbardziej wysublimowane gusta.

Wyjątkowy serwis Lise łączy w sobie kobiecą delikatność, wiosenną lekkość i rodzinne ciepło – symbole domowej kuchni pełnej smaków i kuszących aromatów, do których zawsze chcemy wracać. Inspiracją do stworzenia tej niezwykłej zastawy była Lise Finckenhagen – norweska szefowa kuchni, która słynie z prostych, ale oryginalnych potraw. Znana kreatorka smaków zawsze dbająca o detale, doskonale wie, że każde danie smakuje jeszcze lepiej, jeśli jest podane na pięknej zastawie. Serwis LISE bez wątpienia taki jest.

Połączenia białej porcelany z dekorem ze szczerego złota oraz błękitnym, kwiatowym motywem to idealna propozycja dla tych, którzy cenią sobie najwyższą jakość idącą w parze z pięknem. Błękitna łąka zdobiąca poszczególne elementy zastawy nadaje lekkości i przywołuje na myśl letnie popołudnia i beztroskie chwile spędzane z najbliższymi.

Kwiatowy ornament zdobi też piękne szklanki, kieliszki i wazony, które uzupełniają serwis LISE. Wzór grawerowany diamentem nie tylko koresponduje z całą zastawą, ale również nadaje jej elegancji i niezwykłego charakteru. Co więcej, do stylistyki zastawy nawiązują także piękne naczynia z kutego metalu, które kształtem przypominają kwiaty. Miedziany kolor metalu wspaniale harmonizuje z maleńkimi złotymi elementami kwiatowego ornamentu na porcelanie i stanowi wspaniałe uzupełnienie serwisu Lise.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH