Wanna Calypso wykończona drewnem wiśniowym. Fot. Max-Fliz

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wanna Calypso wykończona drewnem wiśniowym. Fot. Max-Fliz
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
22 kwi 2016 15:04

Luksusowa łazienka: wanna wykonana z... drewna

Wanna akrylowa czy metalowa? To pytanie dręczy wielu inwestorów. A może tak wybrać wannę wykonaną z drewna? Zobaczcie niesamowitą propozycję prosto z Włoch.

Choć kiedyś drewno było podstawowym surowcem, z którego budowano balie, wiadra i wszelkie pojemniki na wodę, dziś głównymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji wyposażenia łazienkowego stał się akryl i metal.

Tymczasem wanna Calypso, zaprojektowana przez włoskiego designera Alessandro Lenarda, to ekskluzywna i niepowtarzalna wanna wolno stojąca, wykonana z wysokiej jakości wodoodpornej sklejki, jaką wykorzystuje się do budowy doków i łodzi, wykończonej drewnem wiśniowym lub wenge.

Szlachetność materiału wzmocniona została niezwykła dbałością o jakość wykonania i ergonomię projektu: kształt i wyprofilowanie wanny daje doskonałe oparcie plecom, a głębokość wanny pozwala na pełne zanurzenie.

Taka wanna z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych klientów – jednak trzeba liczyć się z ograniczoną dostępnością (wanny dostępne są jedynie na zamówienie) oraz z kosztami – taka luksusowa drewniana wanna może kosztować nawet 30 tysięcy złotych.

Producent: Treesse. Dystrybutor: Max-Fliz

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH