Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Wanna Calypso wykończona drewnem wiśniowym. Fot. Max-Fliz

Wanna Calypso wykończona drewnem wiśniowym. Fot. Max-Fliz
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 22 kwi 2016 15:04 (aktualizacja: 22 kwi 2016 15:47)

Luksusowa łazienka: wanna wykonana z... drewna

Wanna akrylowa czy metalowa? To pytanie dręczy wielu inwestorów. A może tak wybrać wannę wykonaną z drewna? Zobaczcie niesamowitą propozycję prosto z Włoch.

Choć kiedyś drewno było podstawowym surowcem, z którego budowano balie, wiadra i wszelkie pojemniki na wodę, dziś głównymi materiałami wykorzystywanymi w produkcji wyposażenia łazienkowego stał się akryl i metal.

Tymczasem wanna Calypso, zaprojektowana przez włoskiego designera Alessandro Lenarda, to ekskluzywna i niepowtarzalna wanna wolno stojąca, wykonana z wysokiej jakości wodoodpornej sklejki, jaką wykorzystuje się do budowy doków i łodzi, wykończonej drewnem wiśniowym lub wenge.

Szlachetność materiału wzmocniona została niezwykła dbałością o jakość wykonania i ergonomię projektu: kształt i wyprofilowanie wanny daje doskonałe oparcie plecom, a głębokość wanny pozwala na pełne zanurzenie.

Taka wanna z pewnością zadowoli gusta nawet najbardziej wybrednych klientów – jednak trzeba liczyć się z ograniczoną dostępnością (wanny dostępne są jedynie na zamówienie) oraz z kosztami – taka luksusowa drewniana wanna może kosztować nawet 30 tysięcy złotych.

Producent: Treesse. Dystrybutor: Max-Fliz

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA