Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Nivona

Fot. Nivona
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 25 kwi 2016 09:49 (aktualizacja: 25 kwi 2016 10:11)

Małe AGD w kuchni: praktyczny ekspres do kawy

Współczesne ekspresy do kawy oferują wiele funkcji, ułatwiając zaparzenie ulubionej małej czarnej. Zobaczcie propozycję od znanej marki.

Małe AGD to niezbędny element wyposażenia każdej kuchni. Coraz częściej Polacy w swoich domach mają ekspresy do kawy. Do wyboru mają modele ciśnieniowe, przelewowe, a także ciśnieniowe na kapsułki.

Cechą charakterystyczną ekspresu ciśnieniowego Nivona CafeRomantica 858 jest innowacyjna i wygodna funkcja spieniania kawy za pomocą jednego przycisku – OneTouch „Spumatore”, również dla dwóch filiżanek. Dodatkowo użytkownika cieszyć będzie możliwość indywidualnego doboru mocy i aromatu kawy, jak również opcja indywidualnego programowania przepisów na kawy i możliwość personalizacji kaw aż dla dziewięciu osób.

Ekspres to również niezależnie podgrzewana tacka na filiżanki oraz znajdujący się w zestawie wygodny i elegancki termos do mleka MilkCooler. Wszystko to ukryte za frontem ze stali nierdzewnej z chromowanymi dodatkami i intuicyjnym, tekstowym wyświetlaczem TFT DuoDialog.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA