Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Salony Agata

Fot. Salony Agata
  • Autor: Katarzyna Masłowska
  • 24 sie 2016 12:28 (aktualizacja: 25 sie 2016 12:06)

Meble do sypialni. Zobacz nową kolekcję

Meble do sypialni dobieramy indywidualnie, w zależności o potrzeb i metrażu. Poza łóżkiem i szafkami warto zadbać o miejsce do przechowywania – szafy lub komody.

Kolekcja Paris to zestaw eleganckich mebli do sypialni, który urzeka szlachetnym odcieniem wybarwienia. Ciemny kolor okleiny urozmaicają ryflowane wstawki o nieregularnych wzorach umieszczone w centralnej części frontów mebli skrzyniowych. Ich naturalna, drewniana faktura tworzy ciekawy kontrast ze srebrnymi uchwytami. Każdą z brył otula ozdobna listwa, dzięki której meble prezentują się nie tylko dostojnie, lecz także bardzo solidnie.

Pojemna garderoba

W kolekcji Paris mamy do wyboru aż 4 różnej wielkości szafy na ubrania, obuwie i różne dodatki. Dzięki szafie narożnej zaaranżujemy bardzo funkcjonalną garderobę nawet w mniejszych sypialniach. Wystarczy dostawić do niej po bokach dwie inne szafy, np. jednodrzwiową i trzydrzwiową, żeby na stosunkowo niewielkiej przestrzeni uzyskać wystarczająco dużo miejsca do przechowywania także tych rzeczy, na które nie znajdziemy miejsca w przedpokoju czy jadalni.

Łóżko, szafy na ubrania i szafka nocna z kolekcji Paris pozwolą stworzyć spójną stylistycznie i kompletną aranżację w każdej sypialni. W mniejszych pomieszczeniach dobrze sprawdzi się bardziej kompaktowe łóżko o wymiarach 140x200 cm. Taki model może być też komfortowym rozwiązaniem w mieszkaniach dla singla.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA