Taras wykończony kostką Polbruk Ideo Bianka_D. Fot. Polbruk

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Taras wykończony kostką Polbruk Ideo Bianka_D. Fot. Polbruk
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja portalu dobrzemieszkaj.pl
25 kwi 2016 12:27

Nawierzchnie tarasowe: modna kostka betonowa

Jeżeli chcemy w pełni cieszyć się tarasem, trzeba zadbać o jego odpowiednie wykonanie i dobór właściwego materiału nawierzchniowego.

Taras to jeden z największych atutów posiadania własnego domu. Jego właściwa aranżacja jest więc bardzo ważna, a rozpoczyna się już od wyboru materiału nawierzchniowego. Ten musi być elegancki, trwały i odporny na zmienne czynniki atmosferyczne. Taras pełni przecież rolę salonu „pod chmurką”, a do tego jest stale narażony na działanie deszczu, śniegu i zmiennych temperatur. Jednym z najprostszych, ale niebanalnych i bardzo solidnych sposobów na wykończenie tarasu jest wykorzystanie kostek betonowych takich jak Polbruk Ideo.

Kostka Polbruk Ideo jest wytrzymała (6 cm grubości) oraz dostępna w bogatej palecie prostokątów umożliwiających tworzenie niepowtarzalnych kombinacji nawierzchniowych. Jej perfekcyjnie regularne kształty i różnorodna kolorystyka sprawiają, że taras zyskuje unikalny, ponadczasowy charakter. Poza fakturą gładką (kolory: indiana, latte, nerino, hawaii, onyx), Polbruk Ideo dostępna jest również w fakturze płukanej w dwóch wersjach kolorystycznych: Bianka_D i Siena_D. Delikatne odcienie brązu (siena_d) i szarości (bianka_d) oraz ogromny wybór rozmiarów, a także subtelna, chropowata struktura, dają szerokie możliwości aranżacyjne. Dobrany materiał jest więc dostępny w kolorystyce i strukturze nawiązującej do naturalnych surowców, dzięki czemu harmonizuje ze stylistyką całej posesji, a także współgra z intensywną zielenią roślinności i wszelkimi dodatkami w ogrodzie, takimi jak mała architektura czy meble z drewna.

Dzięki strukturze szorstkich drobinek kostka Polbruk Ideo jest antypoślizgowa, co jest szczególnie ważne dla bezpiecznego i komfortowego użytkowania. Bez problemu wykończymy takim materiałem przydomowy taras, a także ogrodowe alejki i ścieżki chodnikowe.

 

 

 

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH