Fotel z kolekcji Adelaide firmy BoConcept. Projekt: Henrik Pedersen. Fot. BoConcept

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fotel z kolekcji Adelaide firmy BoConcept. Projekt: Henrik Pedersen. Fot. BoConcept
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Pancewicz
12 wrz 2017 14:56

Nowa kolekcja mebli w skandynawskim stylu

Nowa kolekcja mebli ze skandynawskim charakterem. W kolekcji znajdują się sofa, fotel, stolik kawowy i stołek barowy. 


Przekształciliśmy prostą formę krzesła do jadalni "Adelaide" w pełną kolekcję wypoczynkową o łagodnym designie z charakterem. Jest przyjemna dla oka oraz posiada naturalną formę i ekspresję. Patrząc na kolekcję "Adelaide", masz ochotę ją wypróbować, usiąść na sofie lub fotelu – i to jest klucz do osiągnięcia międzynarodowego sukcesu - mówi Henrik Pedersen, autor projektu.

Nowa sofa "Adelaide" o charakterystycznych podłokietnikach i oparciu dostępna jest w szerokiej gamie tkanin i skór. W ciemnej skórze lub grubej tkaninie uzyska nowoczesny i przyjemny dla oka wygląd. To samo dotyczy nowego fotela "Adelaide", w którym - poza wyborem wielu różnych kolorów i materiałów - jest możliwość wybrania pomiędzy klasycznymi czterema nogami a jedną nogą centralną z funkcją obrotu.

Kwintesencją  klasycznej prostoty jest nowy stolik kawowy "Adelaide", dostępny w fornirze dębowym lub kolorze espresso. Podobnie wygląda stołek barowy, który jest naturalnym rozwinięciem krzesła do jadalni. Sprawdzi się on w niemal każdej nowoczesnej kuchni. Zapewni doskonały komfort i stylowy wygląd przy wysokim stole kuchennym.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH