Kolekcja drzwi Prado. Pol-Skone.

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Kolekcja drzwi Prado. Pol-Skone.
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 lut 2017 13:32

Nowoczesne wnętrze: wybierz piękne drzwi

Kolekcja drzwi Prado o bezprzylgowej konstrukcji, pomoże podkreślić prestiżowy i elegancki charakter każdego wnętrza.

Oryginalna kolekcja drzwi Prado została wykonana z dbałością o najmniejszy szczegół. Nasza najnowsza kolekcja drzwi Prado to odpowiedź na potrzeby klientów, którym zależy na podkreśleniu nowoczesnego charakteru wnętrza. Swój innowacyjny wygląd zawdzięcza bezprzylgowej konstrukcji. Jest to rozwiązanie o unikalnej estetyce – mówi inż. Jan Szulżyk, Prezes firmy Pol-Skone.

Wyjątkowa konstrukcja sprawia, że całe drzwi „chowają” się w ościeżnicy, tworząc z nią jedną płaszczyznę. Specjalne ukryte zawiasy, znajdujące się między futryną a skrzydłem są prawie niewidoczne po zamknięciu drzwi, przez co idealnie komponują się z całą powierzchnią. Takie rozwiązanie znakomicie podkreśla wyjątkowy, nowoczesny styl aranżowanych pomieszczeń.

Kolekcja dostępna jest w 7 wariantach, wyróżniających się różnym układem szklenia oraz paneli. Kolorystyka modnych wiązów z kolekcji Lamistone oraz jesionu polskiego, antracytu i nugatu Royal z kolekcji Silkstone, a dodatkowo łączenie opasek pod kątem 90 stopni, daje nam bardzo duże możliwości zaprojektowania dowolnego mieszkania lub domu.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH