Fot. Adore Floors/Multi Decor

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Adore Floors/Multi Decor
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
06 maj 2016 08:45

Piękna podłoga: wybierz panele LVT

Drewno i kamień nadają wnętrzu szlachetny wygląd. Możemy je zastąpić panelami podłogowymi nawiązującymi wyglądem do tych naturalnych materiałów.

Adore Style to elastyczne panele podłogowe LVT przeznaczone do wnętrz mieszkalnych. Nawiązują wizualnie do piękna naturalnego drewna lub kamienia. Są wodoodporne, łatwe w montażu i pielęgnacji. Umożliwiają prostą i szybką wymianę pojedynczych elementów.

Można je stosować przy ogrzewaniu podłogowym, a chodzenie po nich daje cichszy, bardziej przyjazny dla ucha odgłos niż przy panelach tradycyjnych. Są też cieplejsze w dotyku, w odróżnieniu od chłodnych paneli laminowanych. Panele światowej marki Adore są także wytrzymałe na uszkodzenia mechaniczne, bezpieczne (co potwierdzają odpowiednie certyfikaty) i ekologiczne.

Warto wiedzieć, że panele z kolekcji Adore Style można instalować metodą klejoną, nawet samodzielnie, ponieważ na spodzie panelu jest klej, który uaktywnia się po zdarciu papieru ochronnego. Dzięki temu montaż jest bardzo prosty i nie wymaga fachowych umiejętności. Ponadto można je też montować bez użycia kleju, metodą na click, czyli wpinania jednego elementu w drugi.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH