Fot. Woda w Domu i Biurze

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Fot. Woda w Domu i Biurze
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
09 maj 2016 10:17

Zdrowa woda zawsze pod ręką: dystrybutory wody

Jeśli zależy nam na zdrowej wodzie zawsze pod ręką warto zastanowić się nad zakupem dystrybutora wody.

Coraz częściej projektując wnętrze stawiamy na dwie rzeczy: estetykę i praktyczność zastosowanych rozwiązań. Doskonałym pomysłem dla każdego, kto planuje urządzić swój dom
są dystrybutory wody. Dostępne obecnie rozwiązania usługi dostawy wody i wybór szerokiej gamy modeli zarówno stojących, jak i nablatowych pozwala dziś łączyć funkcjonalność z nowoczesnym designem.

Jest wiele elementów wyposażenia wnętrza, które muszą pojawić się w każdym domu tj. przestronna szafa, schowek na odkurzacz czy garderoba. Jednym z nich jest także dystrybutor wody z możliwością regularnej dostawy wody źródlanej pod same drzwi. Różne modele urządzeń pozwalają dobrać cooler najlepiej dopasowany do wnętrza i umieścić go zarówno w kuchni, jaki w salonie czy przedpokoju. Jest to wygodny sposób, aby każdy z domowników miał wodę pod ręką nie tylko do gotowania, ale i regularnego picia.

Kupowanie wody butelkowanej nie rozwiązuje problemu wody w domu. Stały dostęp do dobrej jakości wody jest możliwy dzięki nowym rozwiązaniom takim jak zamawianie i dostawa wody do domu pod same drzwi. To nowoczesne i komfortowe rozwiązanie, które staje się coraz bardziej popularne także w Polsce – Michał Zys, Prezes Zarządu Stowarzyszenia Woda w Domu i w Biurze.

Dlaczego warto mieć dystrybutor wody w domu?

Można wybrać swój własny model i dopasować go do wnętrza
W zależności od wnętrza i aranżacji oraz powierzchni użytkowej możemy wybierać modele wolnostojące lub małe, praktyczne dystrybutory nablatowe. Te drugie zajmują niewiele miejsca i możesz je ustawić na każdym blacie czy stole.

To wygodne
Dystrybutor wody pozwoli na oszczędność czasu i energii. Nie będziemy musieli nosić ciężkich zgrzewek wody czy jeździć specjalnie po nie do supermarketu.

To praktyczne
Używanie w kuchni wody źródlanej nie tylko poprawi smak gotowanych potraw. Dzięki dystrybutorowi, który podgrzewa wodę oszczędzimy czas spędzany w kuchni. Każdy z domowników będzie miał stały i łatwy dostęp do wody źródlanej.

To łatwe
Nie ważne czy wykonujemy ćwiczenia, sprzątamy czy właśnie śpieszymy się do pracy – w każdej chwili możemy sięgnąć po szklankę wody. Dzieci również mogą bez problemu uzupełnić wodą szklankę czy bidon podczas zabawy lub przed wyjściem do szkoły.

To ekologiczne
Moda na dystrybutory wody w domu powoli przychodzi z innych krajów, w których bardzo dba się o czystość otoczenia. Takie rozwiązania są często spotykane w miejscu pracy, ale dystrybutor, dopasowany do wnętrza, można też mieć w domu. Duże butle mogą być napełniane wielokrotnie a w ten sposób wytwarzamy mniejszą ilość odpadów i dbamy również o środowisko.

 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH