Fot. Saeco

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Fot. Saeco
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Marta Ustymowicz
13 lip 2017 11:50

AGD do kuchni. Ekspres do pysznej, aromatycznej kawy

Aromatyczna kawa o poranku doda nam energii na cały dzień i skutecznie poprawi nastrój. Aby cieszyć się takim napojem, warto zaopatrzyć się w odpowiedni ekspres.

Marzysz o znakomitej kawie w dowolnym momencie, a nie tylko podczas pobytu w kawiarni? Dzięki automatycznemu ekspresowi Saeco Incanto HD8915/09 z limitowanej edycji w kolorze szampańskim prawdziwy smak włoskiej kawy możesz mieć we własnym domu!

Ekspres Saeco Incanto pozwala przygotować aż 6 spersonalizowanych napojów, w tym dzięki zintegrowanej karafce także napoje mleczne. I to wszystko za dotknięciem zaledwie jednego przycisku. W dodatku ekspres oferuje dostosowanie parametrów kawy do Twojego gustu. Dzięki funkcji pamięci zapiszesz wybraną moc kawy, temperaturę parzenia i wielkość napoju, by delektować się pobudzającym porannym espresso czy ulubionym popołudniowym cappuccino.

Idealny smak i aromat kawy zapewniają opatentowane ceramiczne młynki, które doskonale mielą ziarno, wydobywając pełnię smaku i zapewniając długotrwałe i jednolite działanie. W ekspresie Incanto możesz ponadto ustawić pięć grubości mielenia - od najdrobniejszego, jeśli chcesz przygotować prawdziwe espresso po najgrubsze dla łagodniejszego smaku kawy.

Ekspres Incanto jest łatwy w obsłudze i konserwacji. Wyjmowany blok zaparzający ułatwia czyszczenie maszyny, a dzięki opatentowanemu filtrowi AquaClean nie musisz też stale martwić się o usuwanie kamienia. Zmieniając filtr zgodnie ze wskazaniami urządzenia, możesz zaparzyć do 5000 filiżanek1 bez konieczności odkamieniania ekspresu. Pamiętaj, że parzenie kawy z wykorzystaniem czystej i wolnej od zanieczyszczeń wody znacząco poprawia smak kawy.
Saeco Incanto HD8915/09 w szampańskim kolorze ma wyjątkowo elegancki design, więc z pewnością będzie idealnym dopełnieniem każdego stylowego wnętrza przez wiele lat. Przecież nie bez przyczyny Incanto oznacza po włosku „oczarowanie”.

Rekomendowane ceny detaliczne ekspresów Saeco Incanto wynoszą:

Incanto OTC HD8915/09 – 3179,00 zł

IIncanto OTC HD8917/09-3139,00 zł

Incanto OTC Black HD8916/09 -2909,00 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH