Ekspres do kawy PicoBaristo Deluxe. Fot. Saeco

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Ekspres do kawy PicoBaristo Deluxe. Fot. Saeco
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
09 maj 2018 13:41

AGD do kuchni - idealna kawa z nowego ekspresu

Uwielbiasz ten moment w ciągu dnia, kiedy możesz oddać się chwili przyjemności ze swoją ulubioną kawą? Wreszcie możesz spełnić marzenie o parzeniu idealnej kawy we włoskim stylu w domowych warunkach.

Pomoże Ci w tym ekspres Saeco PicoBaristo Deluxe, który oferuje wyśmienitą kawę, dokładnie taką, jaką lubisz. W pełni automatyczny ekspres do kawy oferuje przygotowanie aż 13 rodzajów napojów. W dodatku kawa będzie dokładnie taka, jaką lubisz, gdyż z łatwością możesz dostosować moc kawy, proporcje kawy i mleka czy temperaturę, a także stworzyć 4 profile użytkowników, na których każdy domownik może przechowywać swoje spersonalizowane kawy.

Polacy kochają włoskie cappuccino, warto wybrać ekspres, który oferuje nie tylko kawy czarne, ale również te na bazie mleka. PicoBaristo Deluxe posiada zintegrowany pojemnik na mleko, dzięki któremu możesz przygotować cappuccino, latte macchiato, café au lait czy kawę melange w niezwykle prosty sposób. Wystarczy wlać mleko do pojemnika, podłączyć pojemnik do ekspresu i wybrać rodzaj napoju. Niezależnie od tego, czy wybierzesz cappuccino czy po prostu spienione mleko, napój będzie gotowy w kilka sekund bez rozpryskiwania i w odpowiedniej temperaturze.

Doskonała kawa wymaga idealnej temperatury, a Ty nie powinieneś długo czekać. Dlatego wysokowydajny bojler ekspresu PicoBristo Deluxe wykonany jest z lekkiego aluminium i stali szlachetnej, która szybko nagrzewa się do wysokich temperatur. Dodatkowo opatentowane ceramiczne młynki w automatycznych ekspresach do kawy Saeco umożliwiają wydobycie pełni aromatu z ziaren kawy oraz gwarantują wydajne działanie przez długi czas. Dzięki temu kawa będzie zawsze zmielona tak jak za pierwszym razem. Młynek jest też wyposażony w możliwość ustawienia grubości mielenia ziaren na 12-stopniowej skali.

Zobacz także inne nowości do kuchni

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH