Nowa linia urządzeń kuchennych Trendline. Fot. Franke

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Nowa linia urządzeń kuchennych Trendline. Fot. Franke
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
22 sty 2018 08:26

AGD do kuchni: nowa odsłona sentymentalnego wzornictwa

To ciekawa wzorniczo linia urządzeń inspirowana stylistyką retro, sprawdza się we współczesnych kuchniach. Urządzenia wnoszą ciekawą różnorodność do kuchni, gdzie z sentymentem wracamy czasem do przepisów z dzieciństwa i z radością pielęgnujemy rodzinne rytuały.

Nowa linia urządzeń kuchennych Franke Trendline, zaprojektowanych w stylu retro debiutuje w 2018 roku na polskim rynku. Okap ścienny, płyta gazowa i piekarnik do zabudowy tworzą niebanalny matowo-czarny tercet.

Monochromatyczne wzornictwo serii Trendline odważnie wkracza do współczesnych kuchennych wnętrz. Urządzenia w stylistyce retro tworzą przyjazną przestrzeń, która zaprasza do spontanicznej interakcji, a matowa czerń prezentuje się szykownie w zestawieniu z kontrastową zabudową. Jest także bardzo praktyczna. Linię Franke Trendline tworzą okap ścienny, płyta gazowa oraz piekarnik do zabudowy.

Okap ścienny Trendline 808 BK o szerokości 80 cm, posiada 3 tryby pracy, które mają zdolność wymiany do 590m³ powietrza na godzinę. Tradycyjne pokrętło pozwala na wygodny wybór trybu pracy oraz włączenie oświetlenia, które wykorzystuje panel led o mocy 6W. Płyta gazowa Trendline FHTL 755 4G TC BT C, o szerokości 75 cm dzięki wysoko uniesionym, żeliwnym rusztom przełamuje płaską powierzchnię kuchennego blatu. Wyposażona w 5 palników, w tym specjalny palnik Trzy Korony sprosta wymaganiom nawet najbardziej wymagających domowych szefów kuchni. Piekarnik Trendline CM 85 M BT to wielofunkcyjne urządzenie do zabudowy, z analogowym wyświetlaczem i zegarem z funkcją programowania czasu zakończenia pieczenia. Stylowa rączka drzwi piekarnika i pokrętła w kolorze srebrnym wyraziście kontrastują z czarną obudową.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH