Okap Velge. Fot. Velge

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Okap Velge. Fot. Velge
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
11 sie 2016 09:04

AGD do kuchni: nowoczesne okapy

Nowoczesne okapy wyróżniają się doskonałą wydajnością i cichą pracą jak również nadzwyczajną i niepowtarzalną stylistyką.

Okap kuchenny jest urządzeniem niezbędnym w nowoczesnej kuchni. Okapy marki VELGE łączą w sobie niebanalny design oraz wysoką technologię. Świadczy o tym zastosowanie najlepszych rozwiązań technicznych i najwyższej jakości materiałów, z których są produkowane ze szczególną  uwagą i starannością. Ich oryginalność sprawia, że szkło z jakiego są wykonane zachwyca swoim blaskiem i coraz częściej jest stosowane przy nowoczesnych aranżacjach pomieszczeń kuchennych.

Okapy marki VELGE to nie tylko eleganckie i nowoczesne wzornictwo, ale i bardzo dobre parametry techniczne oraz  różnorodna i bogata funkcjonalność. Zastosowane technologie w okapach marki VELGE zapewniają niskie zużycie energii przy wysokiej wydajności jaką posiadają. Całość uzupełnia Timer, efektowne oświetlenie i intuicyjne sterowanie dotykowe.

System Perimeter Extratcion jaki posiadają okapy VELGE, poprzez odpowiednie szczeliny w korpusie okapu wymusza przez nie zasysanie oparów kuchennych. Dzięki niemu zwiększa się efektywność ich usuwania a ogranicza się emisja hałasu. Co powoduje, że cicha praca okapów wpływa efektywnie na komfort osób przebywających w kuchni

Za sprawą funkcji Slow Motion Opening otwieranie szklanego frontu okapu będzie połączeniem funkcjonalności i nowoczesnej technologii w celu osiągnięcia najwłaściwszej pozycji do efektywnego pochłaniania oparów kuchennych.

Gdy okap i płyta kuchenna pozostaną wyłączone funkcja Clean Air 24 H pozwoli oczyścić nam powietrze z wszelkich zapachów takich jak dym papierosów czy zapach detergentów co spowoduje, że będziemy żyć w zdrowszym środowisku.

Anti- Grease Filter Alarm automatycznie poinformuje nas kiedy należy wyczyścić filtr. Co zapewni jego bezawaryjną i długoletnią pracę. Z kolei system Carbon Filter Alarm automatycznie przypomni nam o konieczności wymiany filtrów węglowych. W konsekwencji tego okap będzie działał z najwyższą wydajnością.

Z myślą o bezpieczeństwie  okapy VELGE zostały wyprodukowane z hartowanego szkła, które w momencie uszkodzenia eliminuje ryzyko skaleczenia się.

Okapy kuchenne to urządzenia dwufunkcyjne, które w zależności od naszych potrzeb mogą pracować w charakterze pochłaniaczy, lub wyciągów. Zapobiega to nie tylko rozprzestrzenianiu się woni ale również przeciwdziała osadzaniu tłuszczu na powierzchniach mebli.

Okapy marki VELGE to połączenie wyrafinowanego designu z praktyczną funkcjonalnością. Niewątpliwie warte podkreślenia jest czarne lub białe szkło z którego są wykonane. Jest  to niekwestionowana zaleta naszych okapów. Bardzo wydajny i cichy stanie się udogodnieniem dla osób przebywających w kuchni. Niezależnie od tego jakie potrawy będziemy przyrządzać okapy zagwarantują nam zawsze czyste powietrze w naszej kuchni. Marzenia o urządzeniu kuchni w nowoczesnym, minimalistycznym a zarazem ekskluzywnym stylu staną się realne. Odpowiednio dopasowane do naszych indywidualnych wymagań zachwycą nieprawdopodobną stylistyką jak również zapewnią maksymalny komfort w kuchni.

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH