Piekarnik bezpieczny dla dzieci. Fot. Kernau

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Piekarnik bezpieczny dla dzieci. Fot. Kernau
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 lip 2017 15:46

AGD do kuchni: piekarnik bezpieczny dla dzieci

Podczas wyboru piekarnika do zabudowy, najczęściej najpierw zwracamy uwagę na estetykę urządzenia i funkcje dodatkowe. Warto jednak przede wszystkim sprawdzić, z jakich materiałów jest wykonany wewnątrz i czy posiada dodatkowe zabezpieczenia.

Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom marka Kernau stworzyła piekarnik do zabudowy z potrójnie szklonymi drzwiami, systemem chłodzenia obudowy oraz powłoką Eo Clean Enamel, która ułatwia czyszczenie. Model KBO 0974 SV PT X to nowoczesny piekarnik w minimalistycznym stylu łączący piękno naturalnego szkła i wysokiej jakości stali nierdzewnej. Poza szeregiem funkcji gwarantujących wygodne i bezpieczne pieczenie, zapewnia także energooszczędność.

Gorące wnętrze, zimna obudowa

Bardzo wysoka temperatura panująca wewnątrz pracującego piekarnika może powodować zniszczenie mebli kuchennych. Nagrzewają się również drzwi i szyba, co może grozić poparzeniem, szczególnie jeśli się spieszymy lub gdy w kuchni przebywają dzieci, uwielbiające zaglądać, „co dzieje się w środku”. Aby zapewnić 100% bezpieczeństwo pieczenia, także w kontekście prac kuchennych z najmłodszymi, powstał specjalny system chłodzenia obudowy. Wymuszony ruch powietrza górnego wentylatora ochładza poszczególne elementy urządzenia. Piekarnik KBO 0974 wyposażony został również w potrójnie szklone drzwi, co ułatwia ich chłodzenie i zapewnia komfort nawet podczas długotrwałego pieczenia.  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH