Elite to awangardowa linia piekarników i płyt kuchennych do kuchni, charakteryzująca się eleganckim wzornictwem i praktycznymi funkcjami. Fot. Candy

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Elite to awangardowa linia piekarników i płyt kuchennych do kuchni, charakteryzująca się eleganckim wzornictwem i praktycznymi funkcjami. Fot. Candy
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
21 kwi 2016 08:09

AGD w kuchni: nowa elegancka linia

Elegancka forma i nowoczesne rozwiązania - tak wygląda nowa linia AGD do kuchni. Zobaczcie sami.

Linia sprzętów AGD Elite to seria, w której dbałość o detale łączy się z jakością i trwałością zastosowanych materiałów, a innowacyjne rozwiązania technologiczne sprzyjają wysokiej funkcjonalności. Urządzenia utrzymane są w prostej, wysmakowanej stylistyce i wykonane z wysokiej jakości stali. Atrakcyjny design wspierają nowoczesne rozwiązania, co sprawia, że Elite to gama piekarników i płyt kuchennych dla estetów i prawdziwych miłośników gotowania.

Płyty kuchenne

Płyty kuchenne Elite to idealna symbioza zaawansowanej technologii, wyrafinowanego wzornictwa i wysokiej jakości materiałów. Płyta została wykonana z ultra cienkiej, szczotkowanej stali szlachetnej. Palniki nowej generacji ogrzewają naczynie pionowymi płomieniami, gwarantując zwiększoną wydajność, precyzyjne ukierunkowanie ciepła prosto na dno naczynia i mniejsze straty energii podczas gotowania. Pokrętła i uchwyty posiadają podwójne anodowane i chromowane wykończenie.

Piekarniki

Piekarniki Elite to przemyślane rozwiązania, praktyczne funkcje i piękno, by zapewnić wysoki standard gotowania. Uwagę zwraca jakość materiałów ze stali szlachetniej i sposób wykończenia satyną i chromem. Ramy piekarników zostały zmniejszone do minimum, by powiększyć okno i zapewnić doskonałą widoczność przygotowywanych potraw.

W piekarnikach Elite zastosowano zaawansowane technologie i funkcjonalne rozwiązania. Wśród nich m.in.:aplikacja SimplyFi, dzięki której można zdalnie zarządzać pracą piekarnika, energooszczędny system oświetlenia U-see, spowolnione domykanie drzwi Soft Close, a także opcja podtrzymywania ciepła czy funkcja do pieczenia pizzy. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH