Suszarka na zlew. Fot. Brabantia

Zobacz galerię [4 zdjęć]

Suszarka na zlew. Fot. Brabantia
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
03 kwi 2018 08:54

Akcesoria do kuchni - pokochaj zmywanie z nową kolekcją

Czy zdarza Ci się, że podczas zmywania naczyń zmywasz z siebie także dobry humor? Na rynku pojawiła się nowa seria akcesoriów, które sprawią, że zmywanie stanie się przyjemne.

Być może zmywanie nie jest twoim ulubionym zajęciem, ale z kolekcją Sink Side może się tak stać! Wyjątkowe akcesoria sprawią, że zmywanie stanie się rytuałem i cennym momentem, który możesz dzielić z partnerem, dziećmi lub przyjaciółmi.Najważniejszy jest dobry start. Zacznij od wyrzucenia resztek jedzenia do pojemnika na odpady organiczne w kolorze ciemnoszarym bądź miętowym. Tak jak wszystkie inne pojemniki, ten również łatwo otworzyć, przenosić i czyścić. Jego pokrywa pozostaje otwarta, co sprawia, że jest poręczny podczas dłuższego sprzątania. Szczotka do naczyń z przyssawką w kolorze ciemnoszarym lub miętowym ułatwi zmywanie. Ma poręczny uchwyt i przyssawkę, dzięki której szczotka będzie zawsze pod ręką. Wbudowany skrobak pomoże w łatwym usunięciu przypalonego jedzenia. Możesz też użyć ściereczek z mikrofibry, które idealnie nadają się do sprzątania w kuchni. Są bardzo chłonne i idealnie sprawdzają się podczas mycia i suszenia naczyń, czy czyszczenia blatów i luster przy użyciu mniejszej ilości detergentów. 

Zmywanie skończone? Użyj standardowej lub kompaktowej suszarki do naczyń z oddzielną tacą ociekową, dzięki której twoje naczynia będą bezpieczne, a blat suchy. Dzięki wyjmowanemu koszykowi na sztućce z łatwością włożysz je z powrotem do szuflady.  A może potrzebujesz trochę więcej elastyczności? Składana, silikonowa mata do suszenia będzie idealna podczas małego zmywania. Możesz też zabezpieczyć blat przed zamoczeniem i uszkodzeniami za pomocą maty do suszenia z mikrofibry. Skończone? Organizer na zlew pomoże utrzymać kuchennych pomocników w jednym miejscu. Nie daj się zwieść kompaktowemu wyglądowi – jest w nim wystarczająco dużo miejsca na pojemnik z detergentem, gąbki i inne przedmioty. 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH