Aktorka Anna Guzik stworzyła kolekcję dziecięcych rzeczy dla marki Samiboo. Fot. Samiboo

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Aktorka Anna Guzik stworzyła kolekcję dziecięcych rzeczy dla marki Samiboo. Fot. Samiboo
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
23 wrz 2016 14:38

Aktorka Anna Guzik zaprojektowała kolekcję dla dzieci

Aktorka Anna Guzik stworzyła kolekcję dziecięcych rzeczy dla marki Samiboo. Kosmiczny królik to motyw przewodni kolekcji, która została stworzona i dla dziewczynek i dla chłopców.

Polska może poszczycić się wieloma produktami dziecięcymi o bardzo wysokiej jakości, świetnej funkcjonalności i designem z najwyższej półki. Jedną z takich uznawanych marek także i zagranicą jest Samiboo. Sabina Pajdowska właścicielka firmy tym razem do kreacji nowej kolekcji zaprosiła Annę Guzik. Aktorka zaprojektowała kolekcję, której motywem przewodnim jest kosmiczny królik.

Samiboo na rynku funkcjonuje już od 3 lat, wszystkie kolekcje zawsze wychodziły spod ręki Sabiny Pajdowskiej – właścicielki firmy. Tym razem do pracy nad nową kolekcją Sabina zaprosiła – aktorkę Annę Guzik.

Ania jest osobą z naszych rodzinnych stron, jest młodą mamą i świetnie się dogadujemy w kwestii estetyki. Najważniejsze jednak dla mnie było to, że Ania jako młoda mama ma inną perspektywę postrzegania rzeczy dla dzieci zarówno w kwestii ich funkcjonalności jak i designu, a z doświadczenia wiem, że młode mamy częściej szukają nowych rozwiązań - mówi Sabina Pajdowska

Punktem wyjściowym dla aktorki i właścicielki był skandynawski design. Obie określiły, że królik - kosmonauta będzie motywem przewodnim a tło uzupełnią gwiezdne konstelacje. Uniwersalność kolekcji także była ważna dla obu Pań – korzystać mogą z niej zarówno dziewczynki jak i chłopcy w różnym wieku. Przygotowana została w dwóch wersjach kolorystycznych – granat i biel z dodatkami czerni, mięty i różu.

Co znajdziemy w kolekcji Anny Guzik dla Samiboo? Pościele, kocyki, prześcieradła, poduszki, pieluszki bambusowe – wszystko co związane jest ze snem dziecka. Dodatkowo Ania rekomenduje nowe formy produktów jakich w ofercie Samiboo jeszcze nie było a są to: śpiworki do spania, poducha do przytulania oraz pluszak -zajączek.

Wszystkie produkty zostały stworzone z najwyższych jakościowych materiałów ze specjalnymi atestami, które będą ślicznie zapakowane. Bawełna satynowa, oryginalny miękki polar minky, muślin bambusowy ze 100% składem bambusa i oczywiście naniesiona na nie została powłoka srebra, która działa antystatycznie i przeciwbakteryjnie.

Chciałam, aby kolekcja w tworzeniu której brałam udział, była nie tylko funkcjonalna i stworzona na najlepszych produktach ale również wpisywała się w estetykę, która mi samej odpowiada. Kosmiczny królik jest zabawny i uniwersalny, idealny do dziecięcego pokoju w każdym wieku - mówi Anna Guzik.

Ceny rzeczy w kolekcji kształtują się od 39pln – bambusowe pieluszki z wzorem galaktyki do 349pln za śpiwór. Kolekcja będzie dostępna już od połowy września na stronie www.samiboo.com oraz w sklepach stacjonarnych.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH