Fot. Invena

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Fot. Invena
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
19 maj 2016 12:45

Bateria do modnej łazienki: nowość w ciekawym kolorze

Baterie umywalkowe powinny być nie tylko funkcjonalne, ale również efektowne. Zobaczcie nowość w kolorze Biały/BateChrom.

Łazienka to specyficzne miejsce domu, którego aranżacja stanowi pewnego rodzaju wyzwanie. Jej wystrój powinien odpowiadać aktualnym trendom, a jednocześnie zachowywać wysoką funkcjonalność pomieszczenia. Efekt ten osiągnąć można wybierając użytkowe elementy wyposażenia, charakteryzujące się wysoką jakością i ciekawym designem. Interesującą propozycją do funkcjonalnych łazienek w nowoczesnym stylu jest najnowsza bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom marki Invena.

Biały, który kojarzony jest z perfekcyjną czystością, harmonią i wyciszeniem to kolor szczególnie pożądany w łazienkach. Jednym z modniejszych połączeń ostatnich sezonów jest nieskazitelna biel w parze z lśniącym chromem. W wymogi najnowszych trendów doskonale wpisuje się bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom, nowość w ofercie marki Invena.

Model ten charakteryzuje się nowoczesną linią stylistyczną o prostych, smukłych kształtach oraz trwałą powłoką o wyjątkowej kolorystyce. Wyróżnia ją na tle innych propozycji unikatowe połączenie białych elementów na wysoki połysk z akcentami błyszczącego chromu. Subtelna gra kolorów sprawia, że bateria z pewnością będzie przyciągać wzrok, pełniąc rolę funkcjonalnej ozdoby i podkreślając nowoczesny charakter wnętrza. Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom dostępna jest w dwóch wersjach – klasycznej oraz wysokiej, która świetnie współgrać będzie z umywalkami nablatowymi. W ten sposób dobierzemy model odpowiedni do aranżacji i wyposażenia łazienki.

Funkcjonalność w designerskiej formie

Bateria umywalkowa Dokos Biały/Chrom to bez wątpienia propozycja wyjątkowa pod względem nowoczesnej formy. Na tym jednak się jej zalety nie kończą. Jednouchwytowa, stojąca bateria wyposażona została w mieszacz ceramiczny, dzięki temu jest bardzo wytrzymała na eksploatację i w razie konieczności umożliwia wymianę ceramicznej głowicy. Rozwiązaniem wartym podkreślenia, które z pewnością docenią osoby dbające o ochronę środowiska, jest zastosowanie specjalnego aeratora Neoperl, który odpowiednio napowietrzając wodę, zapewnia zużycie mniejsze o kilkanaście procent, bez wpływu na odczuwalną intensywność strumienia.

Bateria zawiera również w zestawie praktyczny korek typu click-clack, który w prosty sposób umożliwia otwieranie i zamykanie odpływu. Również jej zamocowanie nie powinno sprawiać większych trudności, a wszystko za sprawą systemu szybkiego montażu, który znacznie ułatwia i przyspiesza prace.

Co więcej, w skład serii Dokos Biały/Chrom, oprócz baterii umywalkowych, wchodzi również bateria wannowa, natryskowa, bidetowa, a nawet zlewozmywakowa. Możemy więc stworzyć kompletną stylizację i dopasować model do dowolnie wyposażonego wnętrza.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH