Bezpieczne i ciche drzwi Opera Bit. Fot.  Agas

Zobacz galerię [6 zdjęć]

Bezpieczne i ciche drzwi Opera Bit. Fot. Agas
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
01 sie 2017 10:20

Bezpieczne i ciche drzwi: wybierz nowoczesne zamki

Cisza i spokój gwarantują nam udany wypoczynek pełen chwil relaksu. Poranne pobudki o świcie lub przerywanie snu w nocy przez trzaskające drzwi wpływa niekorzystnie na nasze samopoczucie, a więc także na odbiór miejsc czy obiektów.

Drzwi z magnetycznym zamkiem działają zdecydowanie ciszej. System Opera Bit do drzwi wewnętrznych marki AGB z oferty Agas to doskonałe rozwiązanie, dzięki któremu otwieranie i zamykanie drzwi stanie się bezszelestne.

System dopasowany do każdego 

System Opera Bit do drzwi wewnętrznych od firmy AGB jest elektroniczną blokadą z ruchem magnetycznym. Zamyka się dzięki zatrzaskowi, który chowa się zaraz po otwarciu skrzydła. 

Opera Bit z oferty Agas zapewnia maksymalną ciszę podczas zamykania i otwierania drzwi. Ponadto zatrzask zamka magnetycznego wychodzi, gdy skrzydło opiera się o ramę i automatycznie się zatrzaskuje. Dzięki temu, nawet jeżeli któryś z gości zapomni o zamknięciu drzwi, zostaną one zablokowane. 

System dostępny jest w dwóch wersjach: Sprint i Full. Wersja Sprint nadaje się do małych hoteli i pensjonatów oraz umożliwia zarządzanie pokojami za pomocą trzech specjalnych kart. Pełna wersja Opera Bit od firmy AGB dystrybuowanej w Polsce przez Agas umożliwia szybką aktualizację kart, zarządzanie dostępem do wspólnych obszarów oraz daje różne inne uprawnienia personelowi hotelowemu.

Dodatkowo kompatybilna jest ze wszystkimi systemami zarządzania używanymi w hotelach. Oprogramowanie wspomaga meldowanie i wymeldowanie gości oraz autoryzację kart. Moduł posiada przyjazny interfejs użytkownika i może być używany nawet przez personel nie posiadający dodatkowych kompetencji w zakresie technologii. System może być używany przez nieograniczoną liczbę gości oraz posiada kopię zapasową instalacji. Nie ma również limitu pokoi.

Opera Bit od firmy AGB z oferty Agas to najnowocześniejsze i przyjazne rozwiązanie zarówno do małych pensjonatów, jak i hoteli na kilka tysięcy osób. Dzięki dostępnym dwóm systemom zarządzania kartami możemy dobrać wersję, która doskonale pasuje do naszego miejsca. Bezszelestne otwieranie i zamykanie drzwi sprawi, że nasi goście będą mogli wypocząć i z pewnością wrócą do naszego obiektu.

Przykładowa wycena:

Elektroniczny zamek do drzwi Opera Bit AGB – ok. 300€

Więcej o drzwiach wewnętrznych czytaj TUTAJ

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH