Peonia ZERO Deante. Fot. Deante
Peonia ZERO Deante. Fot. Deante
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
21 kwi 2016 11:38

Bezrantowa toaleta Peonia Zero: maksimum higieny bez wysiłku

Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z łatwością utrzymać czystość, bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia.

Oferta produktów ceramicznych firmy Deante została wzbogacona o bezrantową toaletę Peonia ZERO. Najnowszy model marki to zero problematycznych zakamarków i czasochłonnego czyszczenia w zamian za maksimum ekologii i komfortu.

Utrzymywanie porządku nie należy do naszych ulubionych czynności. Choć do perfekcyjnego wypełniania obowiązków domowych próbują nas przekonać popularne programy telewizyjne, kojarzymy je ze żmudnym układaniem i mozolnym czyszczeniem. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez serwis bm.pl aż 64% Polaków nie lubi sprzątania. Co za tym idzie 1/3 respondentów jest skłonna zapłacić za pomoc w obowiązkach. Jak więc ułatwić sobie tę nielubianą czynność, nie wydając kroci na pomoc domową? Firma Deante przygotowała nowość dla wszystkich, którzy cenią proste rozwiązania, usprawniające codzienne funkcjonowanie.

Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby móc z łatwością utrzymać czystość, bez konieczności użycia agresywnych środków chemicznych i czasochłonnego czyszczenia. Dzięki usunięciu standardowego kołnierza użytkownicy nie muszą szorować trudnych do usunięcia zabrudzeń, które gromadzą się w zakamarkach standardowej muszli. Opływowy kształt wnętrza miski wystarczy przetrzeć miękką szmatką. Toaleta Peonia ZERO została zaprojektowana w taki sposób, aby strumień wody dokładnie obmywał jej wnętrze. Do efektywnego spłukiwania wystarczą tylko 2,5 lub 4 litry. To ekologiczne rozwiązanie pozwala oszczędzać cenne zasoby.

Peonia ZERO wyróżnia się ciekawą, obłą bryłą z ukrytym systemem mocującym, który wpływa na estetykę i funkcjonalność produktu. Brak otworów montażowych, a co za tym idzie zakamarków sprawia, że utrzymanie higieny jest jeszcze prostsze.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH