Wybieramy farbę, malujemy na biało, farba V33 Easy White. fot. V33

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Wybieramy farbę, malujemy na biało, farba V33 Easy White. fot. V33
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Katarzyna Masłowska
15 marz 2018 10:49

Białe wnętrze: postaw na dobrą farbę

Jeśli wybór koloru przewodniego padł na klasyczną i elegancką biel, pojawiającą się jako motyw wykończeniowy wielu różnych powierzchni, postawmy na produkt, który ozdobi nasze ściany i sufity, a przy okazji nada charakter pozostałym elementom aranżacji wnętrza.

Matowa, doskonale kryjąca farba Easy White to niezawodny produkt dedykowany dekorowaniu, odświeżaniu i renowacji wnętrz, będący prawdziwym synonimem funkcjonalności i wielozadaniowości. Sprawdzi się doskonale w przypadku malowania ścian i sufitów, a dodatkowo, z łatwością odmieni oblicze wysłużonych elementów aranżacyjnych – ram okiennych, kaloryferów, drzwi i innych powierzchni wymagających przedwiosennego „liftingu”.

Ta sama farba, użyta na różnych powierzchniach, gwarantuje zachowanie takiego samego aspektu bieli, co ma ogromy wpływ na całościowy odbiór kompozycji – zwłaszcza w aranżacjach „total look”, a do tego pozwala na zauważalną oszczędność czasu i pieniędzy. Efektownie i pragmatycznie zarazem!

Zobacz również: Aranżacja salonu. 15 pomysłów na podłogę

Całość dopełnia szeroki wachlarz funkcjonalnych zalet – optymalna przyczepność, kremowa konsystencja ułatwiająca aplikację, doskonała siła krycia, wysoka odporność na szorowanie i zmywanie, a w perspektywie czasu – łatwa pielęgnacja i brak nieestetycznego efektu żółknięcia.

Rada eksperta V33: Przed rozpoczęciem prac wykończeniowych należy odpowiednio przygotować dekorowaną powierzchnię. Podłoże musi być suche, czyste, odtłuszczone i w dobrym stanie. Farba charakteryzuje się optymalną przyczepnością – na stare podłoża może być nakładana bez warstwy podkładowej. W przypadku świeżych tynków, pierwszą warstwę należy rozcieńczyć dodając 10% wody.

Producent: V33

Wykończenie: matowe

Czas schnięcia: dotykowo: 30min, całkowicie: 12h

Opakowanie: 1L , 5L , 10L

Cena: 1l – 43,90 zł; 5l – 97,90zł; 10l – 176 zł

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH