Blat konglomeratowy Imperial Grey z linii Noble. Fot. Technistone

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Blat konglomeratowy Imperial Grey z linii Noble. Fot. Technistone
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Sołomiewicz
25 kwi 2016 11:19

Blat w kuchni: wybierz modny konglomerat

Blat w kuchni musi być nie tylko trwały, ale i estetyczny. Wśród różnych materiałów, warto zwrócić uwagę na propozycje z konglomeratu.

Nowe, unikatowe blaty z linii Noble firmy Technistone na pierwszy rzut oka wyróżnia głębia koloru oraz idealne odwzorowanie rysunku autentycznego marmuru. Jednak przy bliższym spojrzeniu można dostrzec w nich grę żywiołów i pozornych przeciwieństw, ujętą w dynamiczne wzory przywołujące skojarzenia ze zjawiskami pogodowymi. Zarówno Noble Imperial Grey, jak i Noble Pietra Grey zachowane są w ciemnej, szaro-grafitowej kolorystyce z domieszką bieli. Dzięki swojej ciemnej barwie i wyrazistemu rysunkowi wprowadzą do nowoczesnych wnętrz nutkę żywiołowości i tajemniczości.

Blaty intrygują dynamicznym wzorem powierzchni, który został dodatkowo podkreślony odważną, ciemną kolorystyką. Charakterystyczny rysunek tworzony przez grafitowe szarości i białe akcenty nawiązuje do piękna nieskażonej natury.

Dynamiczniejszą propozycją wśród dwóch nowości jest powierzchnia w odcieniu Noble Imperial Grey, przywodząca na myśl intrygujące głębie oceanu. Na ciemnografitowym tle pojawiają się białe użyłkowania, przypominające morską pianę. Nieregularne, pierzaste motywy w połączeniu z szarą kolorystyką dają wyjątkowy, trójwymiarowy efekt.

Nieco subtelniejszą propozycją jest konglomerat w odcieniu Noble Pietra Grey. Szara powierzchnia zestawiona z białymi użyłkowaniami tworzy zaskakujący efekt wizualny, przywodzący na myśl zachmurzone niebo. Delikatne, białe wzory o naturalnym wyglądzie nadają powierzchni autentyczny wygląd, charakterystyczny dla naturalnych, niepoddanych obróbce kamieni.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH