Drzwi z systemem Eclipse marki AGB z oferty Agas

Zobacz galerię [2 zdjęć]

Drzwi z systemem Eclipse marki AGB z oferty Agas
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Redakcja Dobrzemieszkaj.pl
10 kwi 2017 12:49

Ciche i niewidoczne zamykanie drzwi: zobacz nowoczesne rozwiązanie

Zawias Eclipse to nowa propozycja, która rozwiąże niekomfortowe sytuacje wynikające z głośnego wchodzenia lub wychodzenia z pomieszczeń.

Eclipse 3.0 jest to uniwersalny zawias kryty z głębokością części ramowej - 20mm. Można go stosować w drzwiach z ruchomą ościeżnicą, bezfelcowych z przylgą lub nie, a dzięki regulacji systemu w trzech kierunkach - skrzydło otworzymy nawet do 180 stopni. W ten sposób bez problemu wniesiemy do pomieszczeń meble czy inne przedmioty o dużych wymiarach. Dodatkowo zawias pasuje także do smukłych drzwi, więc możemy go wykorzystać w niewielkich pomieszczeniach, gdzie przejścia są wąskie.

Osłonki z krawędziami poprawiają estetykę oraz maskują śruby regulacyjne. Nośność Eclipse 3.0 od firmy AGB wynosi 40 kg przy dwóch zawiasach lub 60 kg przy 3 elementach. Dzięki szerokim ustawieniom drzwi zamykają się w optymalny sposób, bez zbędnych zakłóceń i trzasków. Ponadto system jest niewidoczny, więc nie wpływa na estetykę drzwi.

Cisza i wygoda

Drzwi z systemem Eclipse marki AGB z oferty Agas to idealne rozwiązanie do mieszkań. Dzięki nim nie pobudzimy domowników lub nie zakłócimy ich odpoczynku. Otwieranie i zamykanie drzwi stanie się niezauważalne, a my - wyspani - utrzymamy dobry humor przez cały dzień.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH