Nowy mop Easy Wring & Clean TURBO. Fot. Vileda

Zobacz galerię [5 zdjęć]

Nowy mop Easy Wring & Clean TURBO. Fot. Vileda
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
16 wrz 2016 08:39

Czysty dom: nowe, praktyczne akcesoria do sprzątania

Jak szybko i sprawnie umyć podłogi, jednocześnie nie angażując w tę czynność zbyt dużo energii? Sięgając po narzędzie, które sprawdzi się w każdym tym aspekcie.

Gdy przychodzi czas porządków, wielu z nas szuka rozwiązań, które nie tylko ułatwią sprzątanie, ale też skrócą tę czynność do minimum. Szczególnie gdy mowa jest o myciu podłóg – dla większości żmudnego, ze względu na przymus ciągłego moczenia rąk, zajęcia. Jednak nawet ta czynność może stać się prostsza i przyjemniejsza dzięki ulepszonemu mopowi Easy Wring & Clean TURBO marki Vileda.

Wprowadzony na rynek w 2011 roku Easy Wring & Clean już wtedy był innowacyjnym rozwiązaniem w kwestii dokładnego, szybkiego i przede wszystkim wygodnego mycia podłóg. Zestaw ten jest praktyczny pod każdym względem, począwszy od obrotowego systemu do wyżymania mopa, a skończywszy na jego trójkątnej nakładce pozwalającej czyścić trudno dostępne miejsca. Produkt spotkał się z entuzjastycznym przyjęciem, ale firma wciąż doskonaliła produkt. Mając na względzie dobro i tym samym wygodę klientów, poprosiła ich o ocenę zestawu pod kątem funkcjonalności w specjalnym badaniu jakości. Konsumenci zwrócili uwagę na to, że warto ułatwić opróżnianie wiaderka z wodą i zabezpieczyć je przed jej wylewaniem się oraz zmodyfikować budowę włókien mopa, tak by jeszcze lepiej zbierały drobne zabrudzenia z podłogi. Technolodzy firmy Vileda nie pozostali obojętni na te uwagi. Uważnie wsłuchawszy się w potrzeby klientów, unowocześnili model Easy Wring & Clean i zaprojektowali najwygodniejszy na rynku zestaw czyszczący do podłóg – Easy Wring & Clean TURBO.

Dwa w jednym

Zaprojektowany od nowa Easy Wring & Clean TURBO to skuteczność i innowacja w jednym. Ulepszony kształt i budowa wiadra jest gwarancją jego stabilności i łatwego przenoszenia, bez ryzyka wylewania się wody ze środka. Dodatkowo wyposażone jest w wyprofilowany otwór odpływu wody, który ułatwia opróżnianie wiaderka bez ryzyka rozlania oraz wskaźnik optymalnej ilości cieczy potrzebnej do mycia. Efekt: wiadro wygodnie i łatwiej się przenosi, nawet gdy jest pełne. Plus zastosowany na rączce wiadra praktyczny uchwyt pozwala łatwiej przechowywać zestaw sprzątający z zaoszczędzeniem miejsca np. w domowym schowku.

Kolejna rzecz to mop obrotowy, w którym ulepszono opatentowaną nakładkę czyszczącą z mikrofibry. Białe włókna mikroaktywne skutecznie czyszczą nawet najbardziej uporczywe zabrudzenia, a czerwone dokładnie zbierają nawet pojedyncze drobiny i zabrudzenia z każdej powierzchni. Dodatkowo trójkątny kształt nakładki pozwala bez trudu dotrzeć nawet w najwęższe kąty a ruchoma głowica w trudno dostępne przestrzenie pod meblami. Co ważne, wkład mopa można nie tylko bez problemu wymienić na nowy, ale też prać w pralce nawet w 60°C.

Cena: 149 zł 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH