Odkurzacz z linii Dyson V6. Fot. Dyson
Odkurzacz z linii Dyson V6. Fot. Dyson
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
17 maj 2016 11:16

Czysty dom: poznaj nowy odkurzacz bezprzewodowy

Połączenie wszechstronności odkurzacza bezprzewodowego z funkcjonalnością pełnowymiarowego urządzenia to zalety, które z pewnością docenimy podczas codziennych porządków.

Podstawą nowej linii bezprzewodowych odkurzaczy marki Dyson jest cyfrowy silnik, który zapewnia większą siłę ssania niż mają inne odkurzacze tego typu. Dzięki niemu odkurzacz Dyson V6 Total Clean doskonale poradzi sobie zarówno z odkurzeniem domu, od dywanu aż po sufit, jak i mniejszych przestrzeni np. samochodu.

Odkurzacz Dyson V6 Total Clean łączy wszechstronność odkurzacza bezprzewodowego
z możliwościami pełnowymiarowego urządzenia. Zastosowany w nim system wydajnej filtracji wydmuchiwanego powietrza usuwa cząsteczki tak małe jak 0,3 mikrona, w tym także alergeny. W efekcie wydmuchiwane powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

Zainwestowaliśmy ponad 250 milionów funtów w rozwój autorskiego, opatentowanego silnika, który wykonuje do 110 000 obrotów na minutę. Dzięki temu nasze odkurzacze pozostają lekkie i poręczne, jednocześnie zapewniając siłę ssania większą niż jakikolwiek inny odkurzacz bezprzewodowy – powiedział James Dyson, wynalazca i założyciel firmy Dyson.

Urządzenie posiada trzy elektroszczotki, które usuwają wszelkiego rodzaju zanieczyszczenia:

Elektroszczotka Soft roller
Jednoczesne usuwanie drobnego kurzu i większych zanieczyszczeń stanowi problem dla większości odkurzaczy. W rezultacie, po zakończeniu odkurzania na przykład kuchni,
w szczelinach podłogi pozostaje zarówno drobny pył, jak i większe zanieczyszczenia,
np. rozsypane płatki śniadaniowe. Dlatego też Dyson V6 Total Clean został wyposażony
w elektroszczotkę Soft roller, która pozwala na jednoczesne sprzątnięcie obu rodzajów zanieczyszczeń. Ssawka szczotki posiada pokryty miękką, nylonową tkaniną wałek
z rzędami włosia z włókien węglowych. W czasie odkurzania większe cząstki są zbierane przez włókna tkaniny nylonowej do wnętrza odkurzacza, natomiast drobny kurz z podłogi usuwany jest przez antystatyczne włosie z włókna węglowego.

Elektroszczotka Direct-drive
Odkurzacze często nie usuwają kurzu głęboko osadzonego w dywanie, a jedynie zbierają go z powierzchni. Dzieje się tak na przykład z błotem wnoszonym z dworu do domu. W dodatku każdy dywan zawiera do 1 000 roztoczy na metr kwadratowy. Rozwiązaniem jest Elektroszczotka Direct-drive, która pozwala usunąć trudne plamy z powierzchni nawet bardzo gęstych dywanów. Posiada ona aż 75% mocy więcej niż tradycyjne elektroszczotki, dzięki czemu wszystkie, nawet najtrudniejsze zanieczyszczenia dywanów są usuwane już podczas odkurzania.
Mini Elektroszczotka
Sztywne nylonowe włosie Mini Elektroszczotki usuwa sierść zwierząt i głęboko osadzony brud z mebli, siedzeń samochodowych oraz trudno dostępnych, niewygodnych powierzchni.

Technologia wydajnej filtracji – usuwa cząsteczki nawet tak małe jak 0,3 mikrona.
Problem: odkurzacze często wydmuchują mikroskopijne cząstki kurzu z powrotem do domu, które najprawdopodobniej osiądą ponownie na wszystkich powierzchniach.
Rozwiązanie: Inżynierowie firmy Dyson zaprojektowali filtr wylotowy, który zwiększa efektywność w wyłapywaniu alergenów i wydmuchiwaniu czystszego powietrza. Filtr
w odkurzaczu Dyson V6 Total Clean usuwa cząsteczki nawet tak małe jak 0,3 mikrona, w tym alergeny, pyłki i zarodniki pleśni, a wydmuchiwane przez urządzenie powietrze jest czystsze niż to, którym oddychamy.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH