Bateria kuchenna ARC, chromowana (dostępna wersja wykończenia - stal), wylewka ruchoma w 3 płaszczyznach, perlator Rub-Clean obracany w zakresie 360°, dostępne kolorowe nakładki na perlator i rączkę mieszacza (chromowana, czerwona lub czarna), elastyczny perlator (łatwość usuwania kamienia). Cena: 2.022,12 zł

Zobacz galerię [11 zdjęć]

Bateria kuchenna ARC, chromowana (dostępna wersja wykończenia - stal), wylewka ruchoma w 3 płaszczyznach, perlator Rub-Clean obracany w zakresie 360°, dostępne kolorowe nakładki na perlator i rączkę mieszacza (chromowana, czerwona lub czarna), elastyczny perlator (łatwość usuwania kamienia). Cena: 2.022,12 zł
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Damixa
21 lis 2016 13:13

Design nagrodzony prestiżowymi Red Dotami. Zobaczcie koniecznie

Skandynawski producent armatury Damixa otrzymał w 2016 r. trzy prestiżowe nagrody Red Dot. Wyróżniono dwie baterie kuchenne i jeden zestaw prysznicowy. Każdy z produktów nagrodzono w kategorii „High Quality Design”.

Międzynarodowe wyróżnienie największego kalibru. Trudno o większe, niż uznanie panelu sędziowskiego Red Dot przyznającego jednej marce, aż trzy nagrody za najlepszy design 2016 roku. W konkursie udział wzięło ponad 5 200 produktów w 31 kategoriach, konkurencja była więc duża.

Uwagę 41 osobowego jury przykuły trzy bardzo różne produkty.

System prysznicowy A-Pex to minimalistyczny design i pełna funkcjonalność natrysku. Bateria Tradition to klasyczne wzornictwo i wyciągana wylewka, odpowiadające potrzebom współczesnego konsumenta. Bateria kuchenna Slate Pro idzie w swej funkcjonalności o krok dalej. Jej wylewka wykonana jest z elastycznego silikonu. Można wyciągnąć ją z uchwytu i swobodnie obracać.

Red Dot jest najbardziej prestiżową, międzynarodową nagrodą, jesteśmy więc niezwykle dumni
z otrzymania trzech wyróżnień w jednej edycji konkursu. Stało się to pierwszy raz w historii Damixa. Potwierdza to skuteczność naszych starań, zmierzających do corocznego wprowadzenia na rynek innowacyjnego produktu. Jest to kamień milowy w naszej działalności  - skomentował Ole Sander, CEO FM Mattsson Mora Group Denmark, firmy stojącej za marką Damixa.

To już 9, 10 i 11 nagroda przyznana przez Red Dot produktom Damixa, potwierdzające, silną pozycję duńskiego designu na arenie międzynarodowej. Wybór jury oznacza, że A-Pex, Tradition i Slate Pro znajdą się w „Księdze zwycięzców Red Dot 2016”, na ekspozycji w muzeum Red Dot w Essen oraz na portalu internetowym.

W przeszłości nagrodę Red Dot przyznano bateriom Merkur, Arc i G-Type. W 2011 r. nagrodzono baterię umywalkową Clover, a w 2012 r. Clover Easy. W ostatnich trzech edycjach konkursu, w 2014 r. nagrodzono baterię umywalkową A-Pex, w 2015 r. baterię kuchenną Fern z wysoką wylewką.

Trzej zwycięzcy:

1. Bateria kuchenna Slate Pro

Wyróżniająca kolorystyka będąca kombinacją chromu i czerni w połączeniu z elastyczną wylewką sprawiają, że bateria doskonale sprawdza się w kuchni. Bateria wyposażona jest w pojedynczy uchwyt oraz energooszczędną funkcję Cold start.

2. Bateria kuchenna Tradition z wyciąganą wylewką

Bateria jednouchwytowa wyposażona jest w wyciąganą, elastyczną wylewkę, którą opłukać można całą powierzchnię zlewu. Oszczędność gorącej wody gwarantuje funkcja Cold Start.

3. Zestaw prysznicowy A-Pex

Surowy, elegancki, prosty. Z szeregiem innowacyjnych funkcji. Zaprojektowany we współpracy
z duńskim architektem Andreasem Hermansen.

Więcej informacja na: 

 

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH