Studio Dobrych Rozwiązań

Dobrzemieszkaj.pl - projektowanie, aranżacja wnętrz, wystrój mieszkania

Fot. Stuv

Fot. Stuv
  • Autor: Anna Sołomiewicz
  • 02 cze 2016 08:46 (aktualizacja: 02 cze 2016 08:55)

Designerskie grzanie: piec na pellet z RedDotem

Szukacie ekologicznego, a przy tym efektownego sposobu na ogrzanie wnętrza? Musicie zobaczyć ten piec na pellet, który właśnie zdobył nagrodę Red Dot Design Award 2016.

Stuv P-10 to zaawansowanie technologiczne w mechanizmach znajdujących się w podstawie urządzenia oraz komorze spalania. Prosta konstrukcja sprawia, że jest to również piękny mebel, godny każdego nowoczesnego wnętrza. Jego piękne płomienie kreują silną obecność ognia, roztaczając ciepło w pomieszczeniu. Piec na pellet Stuv P-10 jest bardzo cichy, nie słyszymy szumu przemieszczającego się pelletu czy pracy wentylatora. Wydajność pieca to ponad 90%. Ciepło jest w nim rozprowadzane w przyjemny sposób przez naturalną konwekcję.

Innowacyjność technologiczna, niezakłócone wzornictwo i poszanowanie środowiska naturalnego, połaczone z funkcjonalnością zostały docenione przez jury konkursu Red Dot Design Award 2016. Ta wyjątkowo prestiżowa nagroda, kreuje Stuv na poziomie aktora pierwszego planu we wzornictwie przemysłowym. Jesteśmy bardzo dumni z tej rekomendacji międzynarodowej  - wyjaśnia Jean-Francois Sidler, Dyrektor Generalny Stuv.

WASZE KOMENTARZE (0) + DODAJ KOMENTARZ

NEWSLETTER DOBRZEMIESZKAJ.PL

Najciekawsze artykuły z serwisu Dobrze Mieszkaj codziennie w Twojej skrzynce

GALERIE PROJEKTANTÓW

ARCHITEKT RADZI

W tym tygodniu na pytania czytelników portalu odpowiada:

Autorskie Studio Projektu QUBATURA