Parasol długi, półautomatyczny. Wymiary: wysokość 87 cm, średnica 101 cm.   Wykonany z wysokiej jakości niemnącego się materiału pongee. Skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem.  Dostępny w kolorach: niebieski, zielony i bordo. Cena brutto 29,50 zł. Fot. Galicja dla Twojego Domu

Zobacz galerię [3 zdjęć]

Parasol długi, półautomatyczny. Wymiary: wysokość 87 cm, średnica 101 cm. Wykonany z wysokiej jakości niemnącego się materiału pongee. Skutecznie chroni przed deszczem i wiatrem. Dostępny w kolorach: niebieski, zielony i bordo. Cena brutto 29,50 zł. Fot. Galicja dla Twojego Domu
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
28 kwi 2017 14:33

Deszczowa majówka - spacery pod parasolem

Parasol – dawniej ochraniał przed słońcem, dzisiaj głównie przed deszczem i wiatrem. Parafrazując słowa piosenki w wykonaniu Marii Koterbskiej, dobrze wiemy, że nie żyjemy w miastach, w których deszcz nie pada. Dlatego w torebce, plecaku, na stojaku, w domu i w biurze powinien zawsze znajdować się pod ręką nasz ulubiony parasol.

Ten duży, o głębokiej czaszy, któremu niestraszne majowe ulewy, elegancki – gładki, w kratę lub gustowne prążki, w sam raz na biznesowe spotkanie, czy nieco zalotny, dziewczęcy i kolorowy, wyglądający tak, jakby chciał rozproszyć ciemne chmury i przywołać promienie słońca.

Na długiej rączce, krótkiej oraz w wersji mini, każdy wybierze najlepszy model dla siebie – odpowiedni do okazji i warunków atmosferycznych, pasujący do stroju i rozkładający się za pomocą jednego przycisku, lekki, poręczny i kompaktowy lub w wersji XL, szykowny i reprezentacyjny. W asortymencie firmy Galicja znajdziemy całą gamę parasoli długich, krótkich i mini. Przeznaczonych dla pań i panów. Parasoli z półautomatycznym lub automatycznym mechanizmem otwierania, których czasze wykonane są z bardzo odpornej na wiatr i deszcz tkaniny poliestrowej pongee, stabilne stelaże z metalu, a ergonomiczne rączki z drewna lub tworzywa pokrytego warstwą silikonu.

Klasyczne parasole mają długie, ponad 90 cm rączki i średnice powyżej 100 cm. Zazwyczaj są w ciemnym, jednolitym kolorze (czerń, szary, bordo) lub ozdobione delikatnym deseniem w kropki czy prążki. Po takie wzory chętnie sięgną panowie, zwłaszcza że ciemne barwy są uniwersalne i praktyczne. Nie ustępują im w elegancji gustowne kraty i geometryczne wzory. Oprócz nich w ofercie mamy cały wachlarz kolorów – parasoli jedno-, dwu- i wielobarwnych, w zabawne grochy i tęczowe mozaiki. Niebanalne i efektowne stanowią modny dodatek do damskiego stroju.

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH