Poduszka One Pillow Mężuś Żonka.  Fot. Mr&Mrs Sleep

Zobacz galerię [10 zdjęć]

Poduszka One Pillow Mężuś Żonka. Fot. Mr&Mrs Sleep
  • Facebook
  • Twitter
  • Pinterest
Autor: Anna Usakiewicz
25 paź 2016 12:28

Dodatki do sypialni -­ wyjątkowa poduszka dla całej rodziny

Jedna długa poduszka dla dwojga lub dla całej rodziny powstała z potrzeby serca jej pomysłodawców - Sebastiana i Agnieszki Has.

W kwietniu 2015 roku polska marka Mr&Mrs Sleep zaprezentowała swój unikalny produkt - One Pillow - jedną długą poduszkę dla dwojga lub dla całej rodziny, która powstała z potrzeby serca pomysłodawców – Sebastiana i Agnieszki Has.

One Pillow ma aż 150 cm długości, dzięki czemu wypełnia niemal całą szerokość większości dwuosobowych łóżek. Dzięki One Pillow możemy zapomnieć o przerwie między poduszkami i do woli przytulać się, bawić i spać na wspólnej przestrzeni. One Pillow jest na tyle długa, że każdy może w dowolny sposób zwinąć swoją część, nie przeszkadzając drugiej osobie.

Nadruki na poszewkach podkreślają bliskość użytkowników. Są wzory dla par, par z dzieckiem, dla kobiet w ciąży i karmiących, a także dla singli. Projektanci nie  zapomnieli również o miłośnikach psów i kotów. Poduszki od Mr&Mrs Sleep są w całości robione ręcznie, począwszy od nadruków po opakowanie. One Pillow powstała dla wszystkich, którzy cenią sobie bliskość, wygodę i niepowtarzalne wzornictwo.

  

WASZE KOMENTARZE (0)

DODAJ KOMENTARZ

POLECAMY W SERWISACH